İbrahim Tatlıses İsrail´de konser verdi

İbrahim Tatlıses İsrail´de sahneye çıktı. Kudüs´teki konser mekânı ´Sultan´ın Havuzu´nda (Sultan´s Pool) sahne alan Tatlıses, binlerce kişinin katıldığı etkinlikte sevilen eserlerini seslendirdi. Tatlıses, İsrail´de beklentilerin üzerinde bir ilgiyle karşılaştı.

Dünya
30 Haziran 2022 Perşembe

Tatlıses, ‘Mavi Mavi’, ‘Evlerinin Önü Boyalı Direk’, ‘Dom Dom Kurşunu’, ‘Bir Kulunu Çok Sevdim’, ‘Esmersen Güzelsin’ ve hafızalara kazınan diğer eserleriyle hayranlarını coşturdu.

Sahnede hayranlarına seslenen Tatlıses, sağlık durumuna işaret ederek "Sol elim tutmuyor ama dilim konuşuyor. Sizin dualarınızla ayaktayım" dedi.

Konserin organizatör firması RJ Yapım’ın yöneticisi Ramazan Caboğlu, İsraillilerden beklentilerinin üzerinde bir ilgiyle karşılaştıklarını belirtti.

Caboğlu, "Bir coşku bekliyorduk ama beklentimizin çok çok üstündeydi. Uzun zamandır konser veremediğinden dolayı bir beklenti vardı. Ama gerçekten böyle bir coşkuyu beklemiyorduk. Müthiş bir hasret giderildi. İbrahim Tatlıses’e köklü ve geçmişten gelen hayranlığı olan insanlar vardı. İbrahim Tatlıses şarkılarıyla büyüyen bir nesil gördük burada" diye konuştu.

İbrahim Tatlıses, daha önce 2005 yılında İsrail’in Tel Aviv kentinde bir konser vermiş ve hayranlarından büyük ilgi görmüştü.

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR