Işıkları Yakın, Beklenen Sergi Kapıda!

Kültür&Sanat&Spor
5 Temmuz 2021 Pazartesi

Bahçeşehir Üniversitesi, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Endüstriyel Tasarım Bölümü’nün son sınıf öğrencilerinin hayata geçirdiği, proje koordinatörlüklerini sayın Doç. Dr. Mehmet ASATEKİN ile sayın Kunter ŞEKERCİOĞLU’nun yaptığı “Girişimci Tasarımcı Proje “kapsamında eskiz aşamalarından prototip aşamalarına ve tüm tasarım süreçlerinin deneyimlenerek tasarlandığı Light Aydınlatma Sergisi Üçlemesinin sonuncusu olan Light Down Aydınlatma Sergisi tasarım kamuoyunun karşısına çıkıyor.

En son 2018 ve 2019 yıllarında Haliç Kongre Merkezinde düzenlenen Design Week Turkey Tasarım Fuarında, Light Up ve Light Upper Aydınlatma sergilerinden sonra 2020 yılı Endüstriyel Tasarım Bölümü mezunlarının pandemi döneminin zorlu koşullarına rağmen eskizden üretime hayata geçirdikleri Light Down Aydınlatma Sergisi bu sene çevirim içi olarak yayınlanıyor. Bu sene düzenlenen çevirim içi aydınlatma sergisinde Light Down ekibinin tasarladığı aydınlatma ürünlerinin yanı sıra Light Up ve Light Upper ekiplerinin aydınlatma ürünlerini de hatırlama imkânı sunuluyor.

Bu Senenin Konusu “Tavandan Asma Aydınlatma “.

Geçtiğimiz 2018 ve 2019 yıllarında Design Week Turkey tasarım fuarında de sergilenen ve bizim de deneyimleme şansı edindiğimiz Light Up ve Light Upper ekiplerinin aydınlatma ürünlerinin sırası ile konseptleri masa üstü ve yer aydınlatması konsepti ile insanların beğenisine sunulmuştu. Birbirinden güzel aydınlatma ürünlerini deneyimledikten sonra bir üçüncü aydınlatma sergisini iple çekerken, Light Down Aydınlatma Sergisinin çevirim içi olarak yayınlanacağı duyurulduğundan bu yana heyecanımız kat ve kat arttı.

Bunun yanında da Light Down aydınlatma ürünlerinin sosyal medyada paylaşılmaya başlaması ile ürünlerin estetik görünüşleri ile büyülenmemek kaçınılmaz doğrusu. Biz de ArtıOnsekiz ekibi olarak sizlere bu sergiyi deneyimlemenizi tavsiye ediyor ve ArtıOnsekiz ekibinin de bir parçası olan Cenk Cefri Beharti’nin bu 12 değerli genç tasarımcıdan biri olarak bu sergide yer aldığı için tüm sergi ekibi ve kendisi ile gurur duyuyoruz. İnternet sitemizde ve sosyal medyada da paylaştığımız link üzerinden bu pırıl pırıl mezun öğrencilerin onca emeği ile gerçekleştirdikleri Light Down Aydınlatma Ürünleri Sergisini gezebilirsiniz. Gelin hep beraber Light Down ekibinin tasarladıkları ürünleri inceleyelim.

Online Sergi Linki: https://app.cloudpano.com/tours/_QgMpSi3RG

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR