ŞALOM ARTIONSEKİZ´DEN YENİ SERİ: “OKUDUK DA NE OLDU?”

Duymayan Kalmasın
18 Nisan 2021 Pazar

Doruk Barokas & Melih Banana

Hem podcast hem de video formatında, konuklarımızın üniversite tecrübelerini aktardığı “Okuduk da Ne Oldu?” serimiz huzurlarınızda. Bu seride sunucular Melih Banana ve Doruk Barokas, konuklarımızın üniversite hayatlarını akademik, finansal, sosyal ve yaşam kategorilerinde inceliyor. Her bölümün sonunda konuklarımızın aktardığı anıları ve tavsiyeleri can kulağıyla dinlemenizi tavsiye ederiz.

BÖLÜM 1: Melih Banana – Utrecht University, Hollanda

Serimize ilk kendimizden başlayalım dedik. Bu bölümümüzde sunucumuz Doruk'un yönlendirdiği sorular ile sunucu/konuğumuz Melih Banana, Utrecht Üniversitesindeki Finans dalında Yüksek Lisans eğitim sürecini ve Hollanda'da geçirdiği sürede yaşadıklarını aktarıyor. Başvuru sürecinden akademik yaşantıya, üniversite yaşamından finansal bilgilere merak ettiğiniz her şey bu bölümde. Keyifli dinlemeler ve izlemeler!

Spotify Linki:

https://open.spotify.com/episode/0aSdkcsSKbqWAhL80m2lq0?si=gvHv9eG5Q4WXWnhd2TmEsQ

Youtube Linki: 

https://youtu.be/fgzRhzjaRrU

BÖLÜM 2: Doruk Barokas – Tel Aviv University, İsrail

Bu bölümümüzde sunucumuz Melih'in yönlendirdiği sorular ile sunucu/konuğumuz Doruk Barokas, Tel Aviv Üniversitesindeki elektrik-elektronik mühendisliği eğitim sürecini ve İsrail'de geçirdiği sürede yaşadıklarını aktarıyor. Başvuru sürecinden akademik yaşantıya, üniversite yaşamından finansal bilgilere merak ettiğiniz her şey bu bölümde. Keyifli dinlemeler ve izlemeler!

Spotify Linki: https://open.spotify.com/episode/3cu8d3omKQ3vHW4i94QeTG?si=l9rIyAmrTF-WaTRarLISQQ

Youtube Link:

https://youtu.be/2LxjrU3anIg

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR