´´BEN BU ŞEHRİN KARANLIK YÜZÜYÜM´´

Netflix´in yeni ve gözde dizisi 50m² ´yi önermesi bizden, izleyip yorumlaması sizden!

Kültür&Sanat&Spor
2 Şubat 2021 Salı

Liana Yakar

Yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in üstlendiği, senaryosunu Burak Aksak’ın kaleme aldığı ve başrolünde Engin Öztürk’ün olduğu 50m² dizisi 27 Ocak’ta yayın hayatına girdi. Diziyi Netflix, Prime Video, Blutv ve Bein Connect üzerinden izleme şansını yakalayabilirsiniz. Dizi yayınlandığı günden itibaren Netflix Türkiye top 10 listesinde üst sıralarda yer alıyor.

Engin Öztürk’e Cengiz Bozkurt, Aybüke Pusat, Kürşat Alnıaçık, Yiğit Yazıcı gibi isimler de eşlik ediyor. Bölümler 45-50 dakika uzunluğunda ve 8 bölümden oluşmakta. “Gölge” adıyla bilinen Engin Öztürk kendisini büyüten Servet Bey’in pis işlerini halleden biridir. Kendini Tuzla’da bir mahalledeki terzi dükkânının sahibi Adil Bey’in oğlu olarak tanıtıp kim olduğunu gizlemeyi başarıyor ve geçmişinin peşine düşüyor. Terzi dükkânı 50m² ’lik bir dükkân ve dizinin ismi de buradan geliyor. İzlemeye başlamadan önce dizinin ismi en çok ilgimi çeken tarafı olmuştu çünkü bu gizemli ismin altında yatan sebebi çok merak etmiştim.

Özellikle Engin Öztürk müthiş bir oyunculuk sergiliyor, oyunculuğunu en iyi gösterdiği dizi olduğunu düşünüyorum. Dizide dram ile mizah iç içe geçmiş durumda. Hem aksiyon var; sonraki bölümde ne olacağını seyirciye merak ettiriyor, hem de izleyici güldürüyor.  Karantina döneminin en kurtarıcı dizilerinden biri. Tavsiye ediyorum ve keyifli seyirler diliyorum.

Dizi önerimizin kısa tanıtım videosunu da aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:


Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR