26 Eylül 2021 Pazar 16:27

Alef yaz sezonunu açıyor

Alef Büyükada Tesisi, 1 Temmuz Perşembe günü kapılarını açıyor.

Toplum 847 görüntüleme
30 Haziran 2021 Çarşamba

Aşıların etkisini göz önünde bulundurarak açık havada olmamız sebebi ile pandemide bir adım daha iyi şartlarda olduğumuzu düşünsek de, bu sene de tüm Marmara Denizini etkisi altına alan deniz salyası sorunu bizleri tesisimizdeki diğer olanakların kullanılması yönünde ateşledi.

Tesisin en önemli amacı bir arada olabilmek, gençlerin ve genç hissedenlerin birlikte faaliyet üretebilmesi ve bu sayede aktif bir toplum yaşam merkezini birlikte yaşayabilmek hatta yaşatabilmek. Tesisimiz temizlendi, görevliler yerlerini aldı ve zengin imkanları ile tüm üyelerini bekliyor. Özellikle çocuklar için spor aktiviteleri olmazsa olmazlarımızdan. Bunun yanı sıra arzu edenlerin maç veya turnuva yapabileceği futbol, basketbol ve voleybol sahalarımız için şimdiden rezervasyonları almaya başladık. Zumba, yoga, pilates, sanat seansı, anneli veya 3-5 yaş için tasarlanmış oyun grupları, dans ve ritim oyunlarının çok eğlenceli ve ilgi çekici olacağına eminiz. Cafemizde kaşer ürünler sunarak lezzetli servis vermeye devam ediyoruz. Yaz sıcağında tesisin yemyeşil alanlarında püfür püfür esintide, kitabını eline alıp soğuk kahveden bir yudum alabilmek ise paha biçilmez.

Fırsatları ve birlikteliği toplumun her bireyinin yaşayabilmesi için bir destek burs kampanyası da başlattık. Kendi üyeliğinin yanı sıra imkanları kısıtlı birinin de üyeliğini, askıda üyelik sistemi ile bağışlayan değerli toplum bireylerimize teşekkür ederken, daha çok kişinin katılımı için kampanyamızın devam ettiğini belirtmek isteriz.

Bütün bu güzelliklerin en değerli tarafı hep birlikte olabilmek, her toplum üyesinin tesisimize gelmesi ve beraberce yaşayabilmek, birlikte üretebilmek. Bu sene tüm zorluklarına rağmen tesisimizi toplumumuza karşı olan sorumluluğumuzu düşünerek açıyoruz. Desteğiniz bu sene her senekinden daha da değerli. Siz de gelin birlikte yaşatalım, birlikte keyif alalım.

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şalom TV GZ

MOZOTROS AİLESİ - İrvin Mandel

MOZOTROS AİLESİ - İrvin Mandel

TÜNELİN UCU - İzel Rozental

TÜNELİN UCU - İzel Rozental