´Kulüp´ yeni sezon tanıtımı yapıldı

15 Eylül´de ikinci sezonu yayınlanmaya başlayacak Netflix´in Kulüp dizisi, tanıtımını 13 Eylül akşamı düzenlenen bir etkinlikle gerçekleştirdi.

Yaşam
13 Eylül 2023 Çarşamba

Çarşamba akşamı düzenlenen lansman etkinliği, Beyoğlu Çiçek Pasajı'nda gerçekleşti. Tüm ekibin katıldığı etkinlikte, Şef Cenk Debensason'un hazırladığı, geleneksel Türk Sefarad yemeklerinden oluşan bir menü sunuldu.

“Kendi masalı olanların birbirine kenetlendiği ve bir aile olduğu Kulüp’ün kapıları bir kez daha açılıyor; Matilda, kendi seçtiği ailesini bir araya topladığı masasını yeniden kuruyor. Kulüp’ün ilk sezonuyla çok sevilen hikâyesi, merakla beklenen yeni bölümleriyle 15 Eylül’de Netflix’te kaldığı yerden devam ediyor.”

İlk tanıtım fragmanı paylaşılan Kulüp’ün yeni sezonunda hikâye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık beş yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Matilda ve Çelebi, Kulüp’ü her şeye rağmen ayakta tutabilmek için ellerinden geleni yaparken, Raşel ise Rana ile kendi ailesini kurmayı öğrenmek için zorlu yollardan geçiyor. Yeni sezonda Kulüp ailesi bütün zorluklara karşı dimdik durmaya çalışarak birbirine her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetleniyor.

Hikaye yaratıcılığını Rana Denizer’in üstlendiği, proje yaratıcısı Zeynep Günay’ın yönetmen koltuğunu Seren Yüce ile paylaştığı dizinin Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Asude Kalebek, Salih Bademci, Fırat Tanış gibi başarılı isimlerden oluşan oyuncu kadrosuna yeni sezonda Halil Babür, Serra Arıtürk, Ada Erma dâhil oluyor.

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün