Yılbaşında ne yapsak?

Her yılbaşında akıllarda aynı soru “Yılbaşını nerede ve ne yaparak geçirsek?” Bu sene sorunuzu yanıtlamaya yardımcı olmaya geldim. Vereceğim tavsiyeler umarım yılbaşınızın güzel geçmesine yardımcı olur. Şimdiden hepinize mükemmel bir yıl dilerim.

Damla ORNADİS Duymayan Kalmasın
15 Aralık 2021 Çarşamba

Sami Levi 2022 Yılbaşı Galası

Yılbaşını İstanbul’da geçirmek istemiyorum ama çok da uzağa gitmeye üşenirim diyenlere Bursa’dan bir öneri var sırada. Yılbaşı akşamı Montania Hotel Bursa’da Sami Levi sahne alacak. Söylemesi bizden gitmesi sizden…

 

İstanbul Tükenmeden Yeni Yılda Antakya

Pandemiyle boğuştuğumuz bir yılı geride bırakmışken yılbaşını bir gün değil, üç gün kutlamayı hak ediyoruz diyenleri bu yılbaşı Antakya’ya bekliyoruz. Mois Gabay eşliğinde üç gün boyunca Antakya turu yapıp yılbaşı gecesini de Müze Otel konaklamalı gala yemeğiyle doruklara çıkarma fırsatını hala kaçırmış sayılmazsınız. Müze Otel Antakya’nın kelimenin tam anlamıyla sanat üzerine kurulmuş olması ve arkeolojik bir harika barındırması da bu etkinliği şiddetle tavsiye etmemizin bir başka nedeni!

 

Emir Can İğrek Yılbaşı Özel

Yılbaşının tadı konserde çıkar diyenler için Emir Can İğrek, Yılbaşı Özel kapsamında Jolly Joker Vadistanbul sahnesinde olacakmış. Bizden söylemesi…

 

Teos Kınalıada

Eğer siz de kış geldiğinde adayı özleyenlerdenseniz gelin yılbaşında bu özlemi giderelim. Yılbaşını adada kutlamak isteyenlere önerimiz Teos Kınalıada.

 

Sway Hotels

“New Year Weekend” sloganıyla yılbaşını iki haftalık bir serüvene çevirmek için David Şaboy’un da aralarında bulunduğu bir ekip Sway Hotel’de 20 Aralık’tan itibaren sizleri bekliyor olacak.

Bonus: Her ne kadar yukarıda yılbaşını dışarıda geçirmek için harika öneriler vermiş olsak da benim gibi yılbaşını evde kutlamak isterseniz klasikleşen PTT’yi (pijama, terlik, televizyon) belki de artık yenileyip PTN’ yi (pijama, terlik, Netflix) tercih edebilirsiniz.

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR