Alef Zoom etkinlikleri keyif veriyor

Alef TV´de, ´online talk´ etkinlikleri, Zoom ve Facebook üzerinden izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

Toplum
5 Mayıs 2021 Çarşamba

Nisan ayında gerçekleşen ‘Genç Girişimciler Serisi - Başarıya Giden Yol’un konukları Lian Penso Benbasat ve Ari Konfino oldu. Cem Levi ve Hayim Pinto’nun moderatörlüğünde gastronominin dünü, bugünü ve geleceği üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirildi.

Başarılı iş adamı İzzet Pinto ile pandemi döneminin televizyon ve dizi sektörüne etkisi, ilk kitabının yazılış hikayesi ve son zamanlarda en çok konuşulan, merak edilen NFT konusu konuşuldu. 

Şalom Gazetesi köşe yazarı ve profesyonel tur rehberi Mois Gabay ile ‘Tarihi İstanbul Apartmanları’ konulu söyleşi de 25 Nisan Pazar gününe damgasını vurdu. Mois Gabay, katılımcıları İstanbul’un farklı semtlerindeki tarihi apartmanlarda, nostaljik bir geziye çıkardı. Klara Arditi’nin moderatörlüğünde gerçekleşen sohbete doyamayan katılımcılar, sunumun bitiminde kendi anılarını ve yaşanmışlıklarını da paylaşarak sunuma katkı sağladılar.

Alef TV, mayıs ayına da Genç Girişimciler Serisi ile başladı. 2 Mayıs Pazar gününün konukları Senarist, Yönetmen ve Oyuncu Aksel Bonfil ve Film Müziği Bestecisi Avi Medina oldu. Sektörlerine giriş maceralarını, zorluklarını ve pandemi döneminin problemlerini paylaşan Bonfil ve Medina, özellikle gençlere yönelik değerli tavsiyelerde bulundular.

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR