Gal Gadot LGBT bilim kurgu filminde başrol oynayacak

Gal Gadot, Amazon´da ´Biseksüel Kurgu´ kategorisinde ilk sırada yer alan Catriona Silvey´in yeni yayınlanan bilim kurgu romantizm romanı ´Meet Me In Another Life´ın film uyarlamasında başrol oynayacak.

Dünya
29 Nisan 2021 Perşembe

Gadot, projeyi çarşamba gecesi Instagram hesabından duyurdu. Duyuru ABD eğlence basınında ilgi ile karşılandı.

‘Meet Me In Another Life’, Köln'de bir partide buluşan öğrenciler Thora ve Santi'nın kendilerini keşfetme hikayesini anlatıyor.

Filmde Thora ilk başta başka bir kıza âşık olmasına rağmen Santi’de farklı bir hava seziyor. İkilinin ilişkileri yaşanan trajik bir kaza sonucu bölünse de öğretmen ve öğrenci, baba ve kız, meslektaşlar, sevgililer gibi gerçekliğin farklı versiyonlarında bir araya geliyorlar.

Gadot, filmin yapımcılığını üstlenecek olan Wonder Woman yapımcıları Charles Roven ve Richard Suckle ile yeniden bir araya gelecek.

Gadot’un son filmi Wonder Woman 1984, kısa bir süre sinemalarda yayınlandı ve HBO Max üzerinden izlenebiliyor. Gadot’un gelecek yeni filmleri arasında Agatha Christie’nin Death on the Nile uyarlaması ve Ryan Reynolds ve Dwayne Johnson'la birlikte rol aldığı Netflix gerilim filmi Red Notice yer alıyor. Gadot ayrıca toplumlarını değiştiren altı sıra dışı kadının hikayelerini konu alan National Geographic belgesel dizisi Impact'i çekti.

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR