İstanbul Saç Ekimi: Now Hair Time

Sağlık
3 Mart 2021 Çarşamba

Now Hair Time, saç ekimindeki başarılı sonuçlarıyla tüm dünyada ve Türkiye’de adından sıkça söz ettiriyor. İstanbul’da saç ekimi yapan yerler arasında favori olarak görülen Now Hair Time, profesyonel ekibi ve kaliteli hizmeti ile fark yaratıyor. Dünyanın dört bir yanından gelen müşterilerine eşsiz bir saç ekimi deneyimi yaşatan Now Hair Time, kısa süre içerisinde yurt dışı pazarında büyük bir referans ağına sahip oldu. Uluslararası çalışarak her ülkeden saç ekimi hastasını İstanbul’da ağırlayan Now Hair Time, elde ettiği kusursuz sonuçlarla birlikte birçok ünlü ismin favori saç ekimi kliniği olmaya devam ediyor.

 Saç ekimi, ciddi titizlik gerektiren bir operasyondur. Saç ekimi isteyen hastaların, iyi bir saç ekim merkezi seçmeleri ve karar vermeleri zor olmakla birlikte uzun bir süreçtir. Son dönemde Türkiye’nin en gözde merkezlerinden olan Now Hair Time, saç ekiminin yanı sıra kaş ekimi, bıyık ekimi ve kadın saç ekimi gibi işlemlerle de hastalarına hizmet vermektedir. Elde ettiği başarılı sonuçlar ile İstanbul’daki en iyi saç ekimi merkezlerinden biri Now Hair Time, uzman ekibi ve yenilenen kliniği ile birlikte çalışmalarına devam etmektedir.

 Now Hair Time İstanbul Saç Ekimi Fiyatları

 İstanbul’da saç ekimi yapan kliniği ile yurt dışı ve yurt içindeki hastalarına profesyonel çözümler üreten Now Hair Time’ın fiyatları oldukça merak edilmektedir. Saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi gibi büyük titizlik gerektiren operasyonların fiyatları ekim yapmak isteyenler tarafından sıklıkla araştırılmaktadır. Now Hair Time İstanbul saç ekimi fiyatları, yapılacak işleme ve kişiden kişiye göre değişkenlik gösterebilmektedir.

 

 

 Now Hair Time ile hızlı bir şekilde iletişim kurarak gerekli prosedürleri tamamladıktan sonra fiyatları öğrenebilirsiniz. En hızlı şekilde hastaları ile iletişim kuran Now Hair Time ekibi bu süreçte tüm aşamalardan sizleri haberdar etmektedir. Saçınızın saç ekimine uygun olup olmadığını uzmanlarıyla birlikte değerlendiren ekip, randevu için kliniğe davet etmektedir. Yurt dışında yaşayan kişiler için öncelikle online analiz gerçekleştirilerek, saç ekimine uygun olan hastalar ülkemize davet edilmektedir.

 Now Hair Time, yalnızca saç ekimi ile değil hastalarına sunduğu lüks otel ve donanımlı hastanesi ile de oldukça dikkat çekmektedir. Yurt dışından gelen hastalarını havalimanında karşılayarak, hastalarına otel ve transfer hizmeti sunmaktadır. Tüm süreci kolay ve konforlu hale getiren Now Hair Time, “mutlu müşteri” odaklı bakış açısıyla olumlu geri bildirimler alarak sektörde adından oldukça söz ettirmektedir.

Now Hair Time Tecrübesi ile Siz de Yepyeni Bir Görünüme Sahip Olun!

 Alanında uzman ve profesyonel ekibiyle, sektörde 12 yıllık tecrübesi bulunan Now Hair Time, hastalarına kusursuz bir saç ekimi hizmeti sunarak %100 memnuniyet ilkesiyle çalışmaktadır.

Türkiye’deki hastalarının da konaklama ve gerekli ulaşım ihtiyaçlarını karşılayan saç ekim merkezi, hastalarına ilgi ve samimiyet ile İstanbul’un önde gelen saç ekim merkezlerinden birisi olmuştur. Yaptığı binlerce saç ekimi operasyonu ile birlikte büyük bir referans ağına sahip olan Now Hair Time saç ekim merkezi, çalışmalarını hızlı bir şekilde yürütmekte ve sektördeki başarılı yolculuğuna devam etmektedir.

 Saç ekimi hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz saç analizi için Now Hair Time ile iletişime geçerek, kısa sürede etkili sonuçlar veren son teknoloji yöntemlerle yepyeni bir görünüme kavuşun.

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR