Elite World Sapanca´nın bahçesinde kamp ateşi keyfi

Yaşam
3 Mart 2021 Çarşamba

Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort’un bahçesinde kurulan kamp ateşi alanı Bonfire misafirlerin slow müzik eşliğinde, seçkin şarap menüsü, nefis atıştırmalıkları, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni ile romantik bir gece geçirmelerini sağlıyor. Ayrıca Elite World Sapanca’nın aktiviteleri sadece Bonfire kamp ateşi ve spa ile sınırlı değil. Elite World Sapanca misafirleri Game Arena’da bowling oynayarak keyifli zaman geçirebilirler. Bu arada konuklar Türkiye’nin ilk biyolojik göletinin çevresinde dolaşıp, tenis kortlarında, basketbol sahasında spor yapabilir, bölgede tek olan açık hava sıcak tuzlu su lagünlerinde farklı bir deneyim de yaşayabilirler.

Doğanın huzur veren atmosferinde ayrıcalıklı hizmetleri ile dikkat çeken Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort, misafirlerine farklı ve keyifli deneyimler yaşatmaya devam ediyor.

Elite World Sapanca’nın bahçesinde, relax havuzun kenarında oluşturulan kamp ateşi alanında konumlandırılan Bonfire; ormanın hemen yanı başında, yıldızlarla dolu muhteşem gökyüzü eşliğinde misafirlerinin içini ısıtıyor.

Bonfire; cuma ve cumartesi günleri 17.00 – 22.00 saatleri arasında, hava durumuna göre yakılan kamp ateşinin çevresinde, slow müzik eşliğinde, seçkin şarap menüsü, ödüllü Executive Chef Mithat Yalçınkaya’nın ekibiyle hazırladıkları nefis atıştırmalıkları, hijyen kuralları ve sosyal mesafeye uygun oturma düzeni ile Elite World Sapanca misafirlerin keyifli zaman geçirmelerini sağlayacak.

Doğanın içinde huzuru ve eğlenceyi bir arada yaşamak isteyenlerin adresi

Elite World Sapanca’nın aktiviteleri sadece Bonfire kamp ateşi ve spa ile sınırlı değil. Elite World Sapanca misafirleri Game Arena’da bowling oynayarak keyifli zaman geçirebilirler. Ayrıca konuklar Türkiye’nin ilk biyolojik göletinin çevresinde dolaşıp, tenis kortlarında, basketbol sahasında spor yapabiliyor. Özellikle orman içinde aktif bir yaşam vaat eden Adventure Park çocuklu ailelerin Elite World Sapanca’yı tercih etmelerinde önemli bir faktörler arasında yer alıyor. Adventure Park; ATV, trekking, bisiklet ve hazine avı gibi grup aktivitelerinin yanı sıra doğa yürüyüşü ve koşu gibi bireysel aktivitelere de imkan sağlıyor. Ayrıca uygun hava şartlarında doğanın içinde yoga, pilates gibi grup çalışmaları da yapılabilabildiği gibi Elite World Sapanca misafirleri bölgede tek olan açık hava sıcak tuzlu su lagünlerinde farklı bir deneyim de yaşayabilirler.

Hijyenik ve güvenli bir tatil için Elite World CARE

Elite World Hotels zincirinde yer alan tüm oteller, güvenli turizm sertifikasına sahip olup, yüksek önlem ve güvenlik tedbirleriyle hizmetlerini sürdürüyor. Elite World CARE (Covid-19 Anti Risk Ekibi) adındaki uzman ekiplerle aktif bir şekilde denetleme ve değerlendirmeler sürekli devam ediyor. Konforlu ve güvenli bir tatil için her detayın titizlikle düşünüldüğü Elite World Otelleri’nde misafirler yüzde 50 doluluğu aşmayacak şekilde geniş ve hijyenik alanlarda sosyal mesafeye dikkat ederek ağırlanıyor.

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR