Quentin Tarantino ve eşi Daniella bebek bekliyor

Dünyaca ünlü yönetmen Quentin Tarantino ve İsrailli eşi Daniella, ilk bebeklerini beklediklerini duyurdu.

Selin KANDİYOTİ Kültür
4 Eylül 2019 Çarşamba

‘Once Upon a Time in Hollywood / Bir Zamanlar Hollywood’da’ filminin dünya çapındaki başarısının üstüne yönetmen Tarantino gelecek ilk bebeklerinin sevincini de yaşıyor.

People dergisinde yayınlanan resmi açıklamada “Daniella ve Quentin Tarantino ilk bebeklerini beklediklerini ilan etmekten mutluluk duyar” denildi. 56 yaşındaki Tarantino ve 35 yaşındaki İsrailli şarkıcı model son aylarda ‘Once Upon a Time in Hollywood’ filminin tanıtımı için yollardaydı. Bugüne kadar 183 milyon dolar hasılat yapan filmin Oscar ödüllerinde birden çok kategoride adaylık alması bekleniyor.

Bu yıl onuncu senesini kutlayan ‘Inglorious Basterds / Soysuzlar Çetesi’ filminin tanıtımı kapsamında Kudüs Film Festivalinde tanışan Tarantino ve Daniella Pick, 2016’dan beri birlikte. Çift dokuz ay önce evlendi.

Daniella Pick 2005’te kardeşiyle İsrail’in Eurovision seçmelerine katılmıştı. İlerleyen yıllarda olgunlaşan sesi ile müzik çevreleri onu Adele ve Amy Winehouse ile kıyaslar oldu. Daniella’nın babası Svika Pick, İsrail’de en bilinen şarkıcı konumunda, ayrıca 1998’de Dana International’ın Eurovision’da kazanan şarkısı ‘Diva’nın söz yazarı.

Tarantino uzun zamandır film kariyerini onuncu filminden sonra bitireceğinin sinyallerini veriyor. ‘Once Upon A Time in Hollywood’ yönetmenin dokuzuncu filmi. 

 

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR