Sevgiler Günü’nde Michael Bolton’suz ‘Nasıl Yaşayabiliriz Ki?

Netflix yapımı ‘Michael Bolton’un Büyük, Seksi Sevgililer Günü Özel’ programında ev sahibi Michael Bolton 90’ların ağır toplarını konuk ederken kendisiyle dalga geçmeyi de ihmal etmiyor.

Selin KANDİYOTİ Kültür
13 Şubat 2019 Çarşamba

“Tell me how am I supposed to live without you- Sensiz nasıl yaşayabilirim, söyle” ve benzeri romantik baladlarıyla 90’lara damgasını vurmuş; fakat müzik eleştirmenlerince fazlasıyla banal ve ticari bulunan, hatta kendisiyle alay edilen şarkıcı Michael Bolton, Netflix için Sevgililer Günü’ne özel bir şov çekti. 2017’de çekilen bu yapım ülkemizde bu yıl Netflix’in iyice yaygınlaşmasıyla dikkatleri üzerine çekeceğine benziyor.

Michael Bolton’un yapımcılığını üstlendiği varyete şovunda ünlü şarkıcı senelerdir kendisine yöneltilen eleştirilere en güzel yanıtı kendisi eğlenerek veriyor. Yazarlar Akiva Schaffer ve Scott Aukerman’ın kaleme aldığı şovda Brooke Shields, Kenny G, Sarah Silverman, Bob Saget, Janeane Garofalo ve Maya Rudolph gibi ünlüler de boy gösteriyor.

Hikaye Noel’e dokuz ay kala Noel Baba’nın Elflerinin yanlışlıkla 75 bin fazla oyuncak üretmesiyle, dünyaya 75 bin bebek gelmesi için Michael Bolton’dan yardım istemesiyle başlıyor. Ünlülerle bir telefon maratonu başlatan Michael Bolton çiftlerin bebek yapmaları için gereken romantik ortamı ve motivasyonu şarkılar söyleyerek, sahneye ideal aşık çiftler çıkararak, dans gösterileriyle, saksafon dinletileriyle ve çikolata tarifleriyle sağlıyor. Sevgiler Günü’nün tüm klişeleriyle alay edilen şovda Michael Bolton’un kendisiyle acımasızca dalga geçmesi seyirciyi kahkahaya boğuyor. Pop kültürden referanslarla süslenmiş bu absürt parodi Sevgililer Günü’nün klişelerinden bıkmış seyirci için birebir.

 

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR