17 Ocak 2022 Pazartesi 19:46
DELFIN DEKORASYON
DELFIN DEKORASYON

Reneta Sibel Yolak´ın iki yeni kitabı raflarda

Yazar Reneta Sibel Yolak, öğretmenlik anılarını kaleme aldığı iki yeni kitabını 24 Kasım Öğretmenler Günü´nde okurlarıyla buluşturuyor.

Toplum 1249 görüntüleme
24 Kasım 2021 Çarşamba

Uluslararası Alter Yayıncılık tarafından yayınlanan ‘Dostluk Köprüsü’ ve ‘Öğretmenim Canım Benim’ adlı kitaplarında Yolak değişik dallarda çalışan farklı dinlere mensup toplam 80 öğretmen ve eğitimcinin anılarını paylaşıyor.

Şüphesiz, hepimizin hayatında iz bırakmış, çok sevdiği öğretmenlerimiz olmuştur. Bu kitapları okurken onları hatırlayıp, geçmişteki okul günlerimize dönerek kahkahadan gözyaşına, bir duygudan diğerine sürükleneceğiz.

Yazar kitaplarını şu sözlerle tanıtıyor: “Siz içinde öğretmenlik duygusuyla doğanlardan mısınız? Daima öğretmen misiniz şu hayatta yoksa daima öğrenci mi? Öğretmeyi mi seviyorsunuz, öğrenmeyi mi? Ben içimde öğretmenlik duygusuyla doğanlardanım. Aynı zamanda hep öğrenmek de istiyorum. Öğretmenlik öyle bir meslek ki kelimelere sığmaz, anlatamazsın. Dünyada birçok meslek var. Hepsi birbirinden özel ama öğretmenlik anlatılmaz yaşanır.”

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şalom TV Şalom Spotify'da GZ

MOZOTROS AİLESİ - İrvin Mandel

MOZOTROS AİLESİ - İrvin Mandel

TÜNELİN UCU - İzel Rozental

TÜNELİN UCU - İzel Rozental