7 Aralık 2021 Salı 12:21

Tarantino komedi western filmi yapmak istiyor

Ünlü yönetmen Quentin Tarantino, kendisine ömür boyu başarı ödülü verilen Roma Film Festivali´nde gelecekte yapmak istediği projeleri açıkladı.

Dünya 929 görüntüleme
25 Ekim 2021 Pazartesi

Tarantino, gelecekte film eleştiri kitabı yazmak ve bir dizi çekmek istediğini fakat öncesinde komedi tarzında bir kovboy filmi yapmak istediğini belirtti.

Tarantino film hakkında yaptığı açıklamada, “Gerçekten eğlenceli olacak. Çekmeyi dört gözle bekliyorum. Çünkü herkesin farklı bir dil konuştuğu filmi spagetti western (1960-1975 yılları arasında Avrupa'da çoğunlukla İtalyan yapımcı ve yönetmenler tarafından çevrilmiş Western filmleri) tarzında çekmek istiyorum. Herkes farklı bir dil konuşacak ve karakterler sadece şunu anlayabilecek: Tamam, o konuşmayı bitirdiğinde ben konuşabilirim” dedi.

Filmdeki karakterlere dair ipuçları veren Tarantino, Meksikalı bir kovboy, Amerikalı bir kahraman, Alman bir şerif ve İsrailli bar çalışanı bir kız olacağını açıkladı. 

Model ve şarkıcı Daniella Pick ile evli olan ve son yıllarda İsrail'de yaşayan Tarantino, İsrailli rolü için kimi düşündüğünü açıklamadı.

Tarantino 2016 yılında verdiği bir demeçte, 10. uzun metrajlı filmini tamamladıktan sonra yönetmenliği bırakmayı planladığını açıklamıştı. Ünlü yönetmenin 2019’da çıkardığı Once Upon a Time in Hollywood, 9. filmiydi. Tarantino çekeceği son filminin Kill Bill 3 mü yoksa kovboy filmi mi olacağı konusunda henüz karar vermiş değil.

 

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şalom TV Şalom Spotify'da GZ

TÜNELİN UCU - İzel Rozental

TÜNELİN UCU - İzel Rozental

MOZOTROS AİLESİ - İrvin Mandel

MOZOTROS AİLESİ - İrvin Mandel