28 Eylül 2021 Salı 17:01

Renan Koen´in ´Pozitif Direnç´ kitabı YouTube´da tanıtıldı

Toplum 1134 görüntüleme
28 Temmuz 2021 Çarşamba

Piyanist, besteci, eğitmen ve müzik terapisti Renan Koen’in Gözlem Yayınevi tarafından geçtiğimiz haftalarda yayınlanan´Pozitif Direnç´ adlı kitabının lansmanı 25 Temmuz Pazar günü YouTube’da gerçekleşti.

Dışişleri Bakanlığı, Yurtdışı Türkler Başkanlığı, Türk Üniversiteliler ve Akademisyenler Derneği, Köln Başkonsolosluğu, Kıbrıs İlim Üniversitesi, Türkiye Hahambaşılığı Vakfı ve 500. Yıl Vakfı Türk Musevileri Müzesi’nin birlikte düzenledikleri etkinliğin moderatörlüğünü Türk Üniversiteliler ve Akademisyenler Derneği Başkanı Levent Taşkıran yaptı. 

Koen’in kendini tanıtması, kitabın ve albümün oluşum sürecini paylaşmasıyla başlayan söyleşi sürpriz konukların katılımıyla devam etti. March of the Music Terezin’e giden öğrencilerden Elcih Gürel Göçtü ve keman sanatçısı Caner Yazıcı’nın kurduğu Auftag Trio’nun çellisti Gizem Yılgın’ı yanına davet ederek sözü onlara verdi. Ardından sözü piyanoya bırakarak bir dinleti de sunan Renan Koen müzik terapisi ve pozitif direnç konularını dinleyicilerle paylaştı ve kendisine her konuda yardımlarını esirgemeyen Erol Kohen, İzi Morhayim ve Lila Müzik’e teşekkür ederek söyleşiyi sonlandırdı.

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şalom TV GZ

MOZOTROS AİLESİ - İrvin Mandel

MOZOTROS AİLESİ - İrvin Mandel

TÜNELİN UCU - İzel Rozental

TÜNELİN UCU - İzel Rozental