17 Ekim 2021 Pazar 03:36
Op Dr Mücteba Gündüz

DJ Yusuf Hanay ve Sude´nin yeni single´ı piyasada

Toplum 1490 görüntüleme
30 Haziran 2021 Çarşamba

Müzik dünyasının yetenekli DJ’i Yusuf Hanay ve genç yorumcu Sude’nin piyasaya sunmaya hazırlandıkları yeni single’ı ‘İçimde’, 18 Haziran’da tüm dijital platformlarda yayımlanmaya başladı. Yusuf Hanay’ın hareketli ritmi ile altyapısına imza attığı single özgün tınıları ve derin sözleri ile Ada Müzik tarafından müzik severlerle buluşturulacak.

DJ’liğe ilgisi olduğunu 11 yaşında fark edip 13’üne geldiğinde bu alanda eğitimler alan Yusuf Hanay, elektronik müziğe artan ilgisi sonucu stüdyo ve bilgisayar ortamlarında müzik üretmeye başladı. Birkaç yıl kendini geliştirmek için çeşitli çalışmalar yapan genç müzisyen, aldığı teknik eğitimin ardından ‘Me’ isimli ilk çalışması ile profesyonel müzik dünyasına adım attı. Hanay, büyük beğeni toplayan ‘Falling’ ve ‘Care’ adlı parçalarının ardından Sude ile birlikte ilk defa Türkçe bir parçaya hayat verdi.

Pelin Sude Çelikkol ise pek çok müzikal aktivite, dans ve tiyatro etkinliklerinde yer alan, öğrencilik hayatı boyunca amatör olarak sürdürdüğü müzik çalışmalarına, üyesi olduğu Masge grubuyla profesyonel olarak da devam etti. Grubu ile birlikte birçok müzikal sahne ve etkinlikte yer alan genç sanatçı reklam filmi, sosyal sorumluluk projeleri ve pek çok TV programında etkinliklerini sürdürdü.

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şalom TV GZ

MOZOTROS AİLESİ - İrvin Mandel

MOZOTROS AİLESİ - İrvin Mandel

TÜNELİN UCU - İzel Rozental

TÜNELİN UCU - İzel Rozental