29 Temmuz 2021 Perşembe 14:43
Radisson

İkinci Bahar Korosunun sezon sonu sürprizi

Toplum 1093 görüntüleme
9 Haziran 2021 Çarşamba

Melih Alsait

Uzun yıllar konserler vererek gelişen koromuz, 2020 Şubat’ında Leon Esim başkanlığında yeni yönetim kurulu oluşturarak İkinci Bahar Korusu adıyla, Kaan Sezerler Hoca ile çalışmalarına başladı. Ancak pandemi nedeniyle çalışmalarına bugüne kadar Zoom üzerinden devam etti.

İkinci Bahar Korosu, geçtiğimiz sezon her ay dostlarına sunduğu sürpriz konukların yanı sıra sezonu kapatırken de özel bir çalışmaya imza atarak dostlarına müzikal bir sürpriz hazırladı. 

Koro mensuplarının Kaan Hoca’nın yönlendirmesiyle bireysel çekimler yaparak gönderdikleri videolar Emre Işık tarafından akustik, altyapı ve mix olarak düzenlenerek sürpriz bir klip oluşturuldu ve YouTube’da İkinci Bahar Korosu dostlarının beğenisine sunuldu.

Yönetim Kurulu Başkanı Leon Esim, büyük bir beğeniyle izlenen bu sürpriz çalışmanın oluşturulmasında emeği geçen Kaan Sezerler’e, tüm düzenlemeleri yapan Emre Işık’a, İkinci Bahar Korosu Yönetim Kurulu üyelerine, koro mensuplarına ve kendilerini her zaman destekleyen dostlarına teşekkür ederek sağlıklı ve mutlu bir yaz dileklerini iletti.

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şalom TV GZ

TÜNELİN UCU - İzel Rozental

TÜNELİN UCU - İzel Rozental

MOZOTROS AİLESİ - İrvin Mandel

MOZOTROS AİLESİ - İrvin Mandel