15 Haziran 2021 Salı 17:23
Mett Hotel
Mett Hotel

GKD Anneler Günü´ne hazırlanıyor

Toplum 634 görüntüleme
5 Mayıs 2021 Çarşamba

Pandemi nedeniyle zor zamanlar geçiren insanımızın nefes almak ve sosyalleşmek için teknolojiye tüm gücüyle tutunduğu şu günlerde Göztepe Kültür Derneği, Zoom ve Facebook üzerinden gerçekleştirdiği etkinliklerle katılımcılar ile bir arada olmaya devam ediyor.

20 Nisan günü gerçekleşen ‘Geçmişten Günümüze Van Yahudileri’ adlı söyleşi ve 2 Mayıs’taki ‘İzzet Memi ile Kendini Bilmek: Duygu ve düşünceyi nasıl yönetelim?’ konulu etkinliğin yanı sıra GKD Tiyatro Komisyonunun gerçekleştirdiği Sesli Kitap Projesinin ilk kitabı ‘Derinliğin İçinden’ Facebook GKD Etkinlikleri sayfasında her hafta pazartesi-perşembe yeni bir bölüm halinde yayınlanmaya devam ediyor.

Anneler günü için de yeni bir etkinlikle karşımızda olacaklarını dile getiren GKD yetkililerinden Klelya Levi 9 Mayıs Pazar günü ile ilgili şöyle sesleniyor: “GKD DJ Team’in hazırladığı bu özel gün için ister bir şarkı seçip gönderin, ister bir dilek dileyin. Ya da sevginizi anlatan cümlelerinizi seslendirin, resimlendirip bize yollayın yayınlayalım. Sevdiklerinizle şarkılarla ve mesajlarınızla hep beraber anneler gününü kutlayacağız.”

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şalom TV GZ

MOZOTROS AİLESİ - İrvin Mandel

MOZOTROS AİLESİ - İrvin Mandel

TÜNELİN UCU - İzel Rozental

TÜNELİN UCU - İzel Rozental