17 Mayıs 2021 Pazartesi 02:34
Zen Poliklinik 1 nolu alan
Zen Poliklinik 1 nolu alan

Alef Anneler Gününe hazırlanıyor

Anneler Günü yaklaşırken her yıl olduğu gibi bu yıl da Alef çok özel bir program hazırlıyor.

Toplum 793 görüntüleme
21 Nisan 2021 Çarşamba

9 Mayıs Pazar günü, saat 17.00’de Zoom’da gerçekleşecek programda birçok sürprizin yanı sıra, Alef’in kuruluşundan beri topluma değer katmış değerli bir anneye verilen ‘Yılın Annesi’ ödülü de sahibini bulacak. Aynı zamanda canlı müzik ile keyifli saatler geçirme imkânı da olacak.

Yetkililer Anneler Günü ile ilgili hayata geçirecekleri farklı uygulamayı şöyle anlatıyorlar: “En değerlilerimizi, Alef’in özenle hazırladığı zarif hediyeler içeren güzel bir hediye kutusuyla mutlu etmeye ne dersiniz? Sipariş edeceğiniz her kutuyla hem gençlerimizin spor ve kültürel faaliyetlerine destek olabilir hem de kıymetli annenizi mutlu edebilirsiniz. Ayrıca askıda paket uygulaması ile imkânları kısıtlı bir annelerimizin de yüreğini sevinçle doldurabilirsiniz. Askıda paketlerimiz, Kapınıza Sağlık Kurumu kapsamındaki annelerimize hediye olarak gönderilecektir. Eve teslim olacak olan bu minik paketlerin içinde bir bilezik, minik bir süs lokumluk, çikolata, ev kokusu ve bir piyango numarası bulunuyor.

Ayrıca her paket, zoom’da yapılacak çekilişte sürpriz hediyelerden kazanma fırsatı da sağlayacak. Dolayısıyla çok paket, hediye kazanma fırsatını da arttırır.”

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GZ

TÜNELİN UCU

TÜNELİN UCU

MOZOTROS AİLESİ

MOZOTROS AİLESİ