21 Ekim 2020 Çarşamba 11:13

Yazarlarımız Apalaçi ve Mitrani SİYAD jürisinde

Gazetemiz Sinema - Tiyatro sayfasının yazarları Viktor Apalaçi ve Erdoğan Mitrani 27. Adana Altın Koza Film Festivali’nin Sinema Yazarları Derneği (SİYAD) jürisinde yer aldı.


Toplum 1882 görüntüleme
23 Eylül 2020 Çarşamba

20 Eylül Pazar günü Beşiktaş Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezinde yapılan törende ödüller sahiplerini buldu.
SİYAD’ın geçen yıl trafik kazasında hayatını kaybeden Cüneyt Cebenoyan adına verdiği En İyi Film Ödülüne, Leyla Yılmaz’ın yazıp yönettiği ‘Bilmemek’ adlı film layık görüldü. Aynı zamanda En İyi Yönetmen seçilen Leyla Yılmaz’a ödülünü Erdoğan Mitrani takdim etti. ‘Bilmemek’ 17. Adana Altın Koza Ulusal Film Yarışmasında beş ödül alarak en çok ödül kazanan filmi oldu.

Erdoğan Mitrani ve Leyla Yılmaz

İki yazarımızın yer aldığı ‘Ortakoltuk’ internet sitesinin kurucusu ve yöneticisi Nusret Şen’in tebrik mesajına Leyla Yılmaz şu sözlerle yanıt verdi: “Nusret Bey, nazik tebrikiniz beni çok mutlu etti. Erdoğan Mitrani ve Viktor Apalaçi gibi çok değerli hocalarımın içinde bulunduğu bir jüri tarafından takdir edilmek, benim için ayrı bir gururdur. Değerli hocalarımın takdirine mazhar olabilmek için daha çok çalışıp, daha iyi işler yapacağıma söz veriyorum. Saygı ve sevgilerimle.”

 

 Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GS2

Mozotros Ailesi-İrvin Mandel

Mozotros Ailesi-İrvin Mandel

Tünelin Ucu İzel Rozental

Tünelin Ucu İzel Rozental