23 Ekim 2021 Cumartesi 02:33
Op Dr Mücteba Gündüz

CRR’DE Gypsy Devils coşkusu

Slovak kökenli bir grup olan Gypsy Devils, orijinal çalışmaları, kendine özgü düzenlemeleri, sıra dışı müzik kombinasyonları ile yeni bir tarz görüntüsü veriyor.

Tuna SAYLAĞ Sanat 5597 görüntüleme
26 Şubat 2020 Çarşamba

 29 Şubat akşamı Cemal Reşit Rey Konser Salonunu coşturacak olan ünlü grup; klasik müzik, caz, etnik müzik, flamenko, çingene müziği ve diğerlerinin sıra dışı bir birleşimi olan müziğini dünyanın en büyük konser salonlarında icra ediyor. 

Reha Yalnızcık ‘Seyahatnameden’  Sergisi ile Galeri Diani’de

40. sanat yılını, 7 Mart - 24 Mart tarihleri arasında Galeri Diani’de kutlayacak olan Reha Yalnızcık, ‘SEYAHATNAMEDEN - Yolculuklardan Çeşitli Tatlar, Pullar ve Kartpostallar’ temalı sergisi ile sanatseverlerle buluşacak. Sergide, sanatçının düşünce dünyasında çıktığı yolculukların uğrak yerlerinden farklı farklı noktalara bakışlar, çeşitli tatlar, pullar ve kartpostallar yer almakta. Yalnızcık, bugüne kadar 80’in üzerinde kişisel sergi açtı. 


Behzod Abduraimov ile Camerata  Royal Concertgebouw İş Sanat’ta

Oda müziğinde fark yaratan Camerata Royal Concertgebouw Orkestrası, piyanist Behzod Abduraimov solist ve şefliğinde 10 Mart’ta, İş Kuleleri Salonunda klasik müzik dinleyicisiyle buluşacak.

‘Sıcak ve coşkulu’ performanslara imza atan orkestrayı dünyanın sayılı piyanistlerinden Behzod Abduraimov yönetecek. Gecenin solistliğini de üstlenen sanatçı, Herrmann, Beethoven, Barber ve Mozart’tan eserler sunacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şalom TV GZ

TÜNELİN UCU - İzel Rozental

TÜNELİN UCU - İzel Rozental

MOZOTROS AİLESİ - İrvin Mandel

MOZOTROS AİLESİ - İrvin Mandel