25 Eylül 2020 Cuma 06:53

Lori Şen Lady Diana’yı canlandıracak

Lori Şen Nisan’da prömiyeri yapılacak, söz ve müziklerinin Angela Knight ve Randal F. Dewey’e ait olduğu, Prenses Diana’nın hayatı üzerine yazılan yepyeni bir müzikal olan ‘Queen of the People’s Hearts’ta Lady Diana’yı canlandıracak.

Toplum 2224 görüntüleme
22 Ocak 2020 Çarşamba

Müziğe olan tutkusunun fiziğe olan ilgisinden çok daha yoğun olduğunu ODTÜ’de keşfeden ve eylül ayından beri Maryland Lyric Opera ile korist olarak sahne alan Lori Şen bugüne kadarki en büyük rolüne hazırlanıyor. Nisan’da prömiyeri yapılacak, söz ve müziklerinin Angela Knight ve Randal F. Dewey’e ait olduğu, Prenses Diana’nın hayatı üzerine yazılan yepyeni bir müzikal olan ‘Queen of the People’s Hearts’ta Lady Diana’yı canlandıracak.

Frostburg State University ve Peabody Preparatory of The Johns Hopkins University’de öğretim görevlisi olarak şan dersleri veren Lori Şen, aynı zamanda performans kariyerini de sürdürmekte. Geçtiğimiz yıl Washington, DC, Baltimore ve Ohio gibi yerlerdeki resitallerinden sonra, 2020 yılında da Baltimore, New York ve Washington’da konserler vermeye devam edecek.

 

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR