21 Eylül 2020 Pazartesi 15:50

GEVEZE Büyükada Kültür Merkezinin konuğu oldu

Geveze lakabıyla tanıdığımız sunucu Jozi Zalma, son 23 yıldır her programının sonunda anlattığı ve şimdiye kadar toplam 400 binin üzerinde basılan kitaplarında topladığı hayata dair kısa hikâyeleri bu kez de Büyükada Hesed LeAvraam Sinagogu dinleyicileri ile paylaştı.

Toplum 2001 görüntüleme
21 Ağustos 2019 Çarşamba

Mutluluğu, arkadaşlığı, yaşam döngüsünü, para-mutluluk algısını, hayatı anlattığı bu keyifli ve sürükleyici konuşmada izleyiciler, hayata bambaşka bir yerden bakabilme fırsatı buldular. Bugüne kadar otuzun üzerinde seçkin topluluğa yirminin üzerinde üniversitede yapılan performans, dinleyicilere hayata dair farklı bir bakış açısı sundu.

150'ye yakın dinleyicinin katıldığı interaktif söyleşi hem güldürdü hem de düşündürdü.

Sunuculuğu Luiza Uçki’nin üstlendiği sohbette, kelimelerin gücü, kendini sevmenin önemi, bakış açısını değiştirmek, para-mutluluk ilişkisi ve pek çok güncel konu hakkında hayattan alınmış hikâyeleri izleyiciler ilgi ile dinledi. Kelimelerin gücünü ispatlayan pirinç deneyi, merak seviyesini oldukça yükseltti. Tarifler alındı. “‘Etraf ne der?’ kadar duvarları yüksek bir hapishane yoktur” gecenin sözü olarak hafızalara kazındı. Gece sonunda gerçekleştirilen çekilişe de ilgi oldukça yüksekti.

Yönetim Kurulu; bu sohbetlerin devam edeceği, önümüzdeki günlerde sevilen yorumcu Cenk Rofe ile gerçekleşecek ‘Her Telden Büyükada Sefası’ adlı konserin bilgisi paylaşıldı.

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GS2

Tünelin Ucu İzel Rozental

Tünelin Ucu İzel Rozental