Sinemaseverlere duyurulur!

Tuna SAYLAĞ Sanat
11 Ocak 2017 Çarşamba

Kadıköy Belediyesi-İsveç Başkonsolosluğu işbirliğiyle İsveç sinemasının en güzel örneklerini ocak ayında her pazartesi saat 20.00’de ücretsiz olarak Yeldeğirmeni Sanat’ta izleyebilirsiniz. Tel: 0216 3370058.

Akordeonist Muammer Ketencoğlu Arsu Sahne’de

Arsu Güzel Sanatlar Akademisi, 14 Ocak’ta, Türkiye ve Balkan müziğinin vazgeçilmez ismi Muammer Ketencoğlu ve grubu Balkan Trio’yu sahnesinde misafir ediyor. Rum, Türk ve Yahudi türküleri, Balkan müzikleri, Anadolu kadın ağzı şarkıları ve zeybek havaları, Ketencoğlu’nun sesi ve enstrümanından seyirciyi coşturacak. Sanatçıya konserde Şule Kocaman Saraç ve Selda Koçak Uzuntaş sesleriyle eşlik edecek.

Tel: 0216 3367040.

‘Küresel iklim değişikliği’ sergisi İstanbul Fotoğraf Galerisinde…

Alarko Carrier’ın, iklim değişikliğinin doğal hayatta neden olduğu yıkıma dikkat çekmek amacıyla üç yıldır düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye giren toplam 39 fotoğraf, 11 – 25 Ocak tarihleri arasında, Beyoğlu’ndaki İstanbul Fotoğraf Galerisinde sergilenecek. Sergi, salıdan cumartesiye her gün 11.30 – 19.00 saatleri arasında ücretsiz gezilebiliyor.

Bilgi için: [email protected]

ALEXEI VOLODIN the seed’de

Günümüzün en iyi Rus piyanistlerinden biri kabul edilen Alexei Volodin, son yıllarda beğeni toplayan konserleri ile fırtına gibi esmeye devam ediyor. Daha önce de İstanbul Resitalleri kapsamında the seed’de konserler veren sanatçı 14 Ocak’ta, Shubert, Chopin ve Schumann’ın eserlerinden oluşan bir repertuar sunacak.

www.istanbulresitalleri.com