Astımınızı telefon oyunlarıyla tedavi edin

Dünyadaki her on çocuktan biri astım hastasıdır. Bu çocuklar için nefes almak kolay değildir. Astım hastası olan pek çok çocuk koşma, futbol oynama, Zumba dansı yapma, yüzme, ilkbaharda sokaklara çıkma, hatta köpek ya da kedi besleme hayali kurar. iFeel Labs bu 334 milyon çocuğun ve yetişkinin hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı oluyor!

Astımınızı  telefon oyunlarıyla  tedavi edin

Dünyadaki her on çocuktan biri astım hastasıdır. Bu çocuklar için nefes almak kolay değildir; çokça sıkıntıya yol açar ve günlük olarak yönetilmesi gerekir. Astım hastası olan pek çok çocuk koşma, futbol oynama, Zumba dansı yapma, yüzme, ilkbaharda sokaklara çıkma, hatta köpek ya da kedi besleme hayali kurar; bilirsiniz, çocukların tatlı, küçük hayalleri vardır.

iFeel Labs bu 334 milyon çocuğun ve yetişkinin hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı oluyor!

Giyilebilir ve mobil uygulamalara bağlı bir biyosensör solüsyonu kullanarak, akciğer fonksiyonlarını geliştirdiği kanıtlanmış bir nefes alma tekniğinin faydalarını keşfetmeleri konusunda onlara kılavuzluk ediyor.

iFeel Labs, teknolojiye olan bağımlılığı dünyaya sağlık getirmek için seferber edebileceğine inanıyor. iFeel Labs, teknolojinin pek çok hastanın yaşam kalitesini önemli ölçüde artırabileceği konusunda çalışıyor. Bu da yalnızca yan etkisi olan pahalı ilaçlar veya acı verici tedavi yöntemleri kullanarak değil, popüler ve çok sevilen mobil oyunları vasıtasıyla eğlenceli ve havalı bir yolla yapabilir.

En sevdiğiniz oyunu her gün oynarken bir yandan da sağlığınıza katkı sağlayabileceğiniz bir dünya hayal edin! Sır, nefes almakta. Evet, tıbbi araştırmalarla da kanıtlandığı gibi, bu otomatik etkinlik fizyolojik ve ruhsal iyileşme kaynağımız haline gelebilir.

Uygulamalar, Candy Crush gibi çok sevilen ve popüler olan mobil uygulamalardan oluşan bir koleksiyonun çok daha heyecan verici biyosensör oyunlarına dönüştürülmüş hali. Mobil oyun kullanıcıyı tam olarak ne zaman soluk alması ve vermesi gerektiği konusunda yönlendirir. Kullanıcı bu sayede bir yandan da kalbiyle uyumlu bir ritim içinde nefes almanın bilimsel faydalarını görür. Oyunda bir üst seviyeye ancak düzgün ve sağlıklı nefesler alınırsa geçilebiliyor.

Hastalar, akciğer doktorları ve ilaç şirketleri, iFeel Labs’te büyük bir potansiyel görmekteler. Astım hastalarının yarısından fazlası, muhtemel yan etkilerden korktuğu için ilaçlarını düzenli olarak almaz ve başka çözüm yolları arar. Bu nedenle iFeel Labs’e karşı gösterilen ilginin artması,  firmayı ilerleyen aylarda İsrail’deki Schneider ve Hadassah hastanelerinde klinik denemeler yapmaya itti. Ayrıca ABD’de ve Hindistan’daki Apollo hastaneler zincirinde  de çeşitli klinik denemeleri yapıldı.

Hayatınızı değiştirecek bir oyuna başlamaya hazır mısınız?

www.ifeellabs.com

 

İLGİLİ HABERLER

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın