Weekend4Us 15. yılını kutluyor

1-3 Mayıs’ta sen de katıl, hayatın renklerini keşfetmeye başla! Biz hafta sonu İstanbul’dan kaçıyoruz, sen de var mısın? 15 sene önce başlayan bir hayal… Yakılan bir kıvılcım ile başlatılan bir proje…

Weekend4Us 15. yılını kutluyor

40 civarı genç; kendilerini tekrardan keşfetmek için şehirden kaçarlar. Aradıkları bir şey yoktur fakat bulacakları çok şey olacaktır. Macera başlar.

Kahramanlarımız bu maceradan yeni arkadaşlıklar, doğayı tekrar keşfetme, kendini dinleyebilme, bol kahkaha ve çok daha fazlasıyla döneceklerdir. Kıvılcım, ateşe dönüşür. Ateş yanar…

Evet, Weekend4Us projesi bu sene 15. senesini kutluyor. Biz, her sene birer yabancı olarak başladığımız bu serüvenden, hep birer dost olarak ayrıldık. Beraber güldük, beraber coştuk, eğlendik ve ayrılırken de beraber ağladık. Weekend4Us, bireysel özelliklerimizi geliştirirken bir takım olabilmeyi de öğretti bize. Sen de bu sene 1-3 Mayıs tarihlerinde İstanbul’dan kaçarım ve farklı bir hafta sonu deneyimi yaşamak istiyorum diyorsan seni de kaçmaya davet ediyoruz. Evet, var mısın?

Weekend4Us bu yıl da birbirinden değişik eğitimleri, konusunda uzman fedakâr eğitmenleri ile seni bu kez ‘Hayatın renklerini’ keşfetmeye çağırıyor. Renklerin yaşam döngümüzde bizler için ne kadar yararlı olduğunu deneyimleyeceğimiz bu hafta sonunda, bir yandan kendimizin daha evvel fark etmediğimiz yönlerini tanırken, bazen gece karanlığında yakacağımızın ateşin, bazen de yeşilliklerin huzurunda hayatın içinde günlük yaşamdan uzaklaşmanın keyfini yaşayacağız. Renklerle uğraşıp, aslında bizim fark etmeden onların ne kadar etkisi altında kaldığımızı ve onlarsız bir hayatın düşünülemez olduğunu deneyimleyeceğiz. Her bir insana başka türlü renklerin yakıştığını ve bunların her birinin verdiği farklı bir mesaj olduğunu öğrenince kendi rengimizi de bulmanın mutluluğunu yaşayacağız.

Gelin hep beraber bu yıl da hayatımızın renklerini keşfedeceğimiz farklı bir hafta sonu yaşayalım.

 

Geçen yıllardan Weekend4Us katılımcılarından yorumlar:

 Sevgili Weekend4Us organizatörleri ve eğitmenleri, öncelikle geçirttiğiniz inanılmaz hafta sonu için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bunun yanında sürekli söylediğim her zamanda söyleyeceğim 8-9 yıllık İstanbul hayatımda cemaatin yaptığı en güzel, en keyifli organizasyondu. Seneye tekrar Weekend4us’ta görüşmek üzere. Hepinizi seviyorum.

 Maskelerin arındığı, gerçek dostlukların kurulduğu, şehir hayatından uzak keyifli bir hafta sonu yaşattığınız için elinize, yüreğinize sağlık... Nice güzel organizasyonlarda bir araya gelmek dileğiyle... Sevgiyle kalın.

 25 yıllık ben toplamda katıldığım cemaat etkinlikleri iki elin parmağını geçmez. Diğerlerini kaçırdığım için üzülmeli miyim bilemiyorum ama Weekend4Us’ın bu seneki etkinliğini kaçırmadığım için mutluyum. Benim için farklı bir deneyim, bir macera oldu. Buraya gelirken kafamda en ufak bir şey yoktu o yüzden karşılaşacağım her şeye hazırlıklıydım. Yeni insanlar tanımak ve rahat bir ortam, huzurlu ve keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyen herkese tavsiye ederim.

 Çok sevgili organizatör Weekend4Us ekibi,

Önden teşekkürleri sunmak isterim, güzel emeğiniz için ellerinize sağlık!

Çok tesadüf yolum düştü bu organizasyona, dolu dolu, keyifli bir hafta sonuna dönüştü. Özet olarak bolca yeni insan, hoş sohbetler, keyifli yemekler, eğlenceli, düşündüren aktiviteler, güzel bir ortam...

Beklentim olmadığı için daha da iyiydi. Belki de burada olmam bir tesadüf değildi Teşekkürler tekrar.

 Weekend4us ‘da doğada şehirden uzak, hiç tanımadığın insanlarla keyifli ve samimi bir hafta sonu geçirmeyi herkese tavsiye ediyorum. Yeni insanlarla olup, böyle farklı bir organizasyonda yer alınca, eve dönerken yüzünüzde kocaman bir gülümsemeyle eve dönüyorsunuz. Kendim için yaptığım güzel şeylerden biri, böyle güzel insanlarla, güzel bir hafta sonu geçirmek.

İLGİLİ HABERLER

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın