SOUL MAPS: İç dünyamıza yolculuk

70 Pencere/Shivim Panim yeni JLI çalışması Soul Maps ile iç dünyamızda yaşadığımız çatışmaları, karışıklıkları, karmaşaları anlamamıza yardımcı olurken, bunları çözümlemek için bize gerekli somut araçları da sunuyor

SOUL MAPS:  İç dünyamıza yolculuk

İnsanlar karmaşıktır. İçimizde sıcak, duyarlı bir yanımız olduğu gibi, yabani ve ilkel bir yanımız da var. Bir an şefkatli ve ilgili davranabilirken başka bir an, ben odaklı ve agresif davranabiliyoruz. Farklı anlardaki düşüncelerimiz ve duygularımıza anlam vermek kolay değil ve bu yüzden insanlar kendilerini çoğu kez çelişkide ve şaşkın hissediyor. Kişi, her gün kendini tanımak ve iç huzuru bulmak için çabalıyor. Kişisel gelişim kitapları okuyor, terapistleri ziyaret ediyor, bu çelişkilere bir anlam bulma umuduyla arkadaşlarına danışıyor. Aslında insanların gerçekten ihtiyacı olan, onlara kendi içsel karmaşalarının içinde gezinmelerine, bunları anlamalarına ve çözümlemelerine yardımcı olacak etkili araçlar. Yüzyıllar öncesinden beri Kabala, işte bu araçları sağlıyor.

Soul Maps çalışması bizleri Tanya ile tanıştırıyor. 200 yıllık metinler, insan psikolojisini devrimci yeni bir bakış açısı ile ele alıyor. Kendimizi, iç dünyamızdaki fırtınaları anlayabilmemiz için, Kabala odaklı araçlar sunuyor.

Tanya yayınlanana kadar Kabala anlaşılması zor ve sadece seçkin ufak bir kitleye hitap eden bir kaynaktı. Tanya, Kabala öğretilerinin pratik, yaşadığımız hayata uyarlanabilen ve ilgi duyan herkes için ulaşılabilir olmasını hedefledi.

Soul Maps çalışması, Yahudilik bilgisi hangi seviyede olursa olsun ilgilenen herkesin faydalanabileceği ve keyif alabileceği şekilde tasarlandı.

6 hafta süreyle çarşamba günleri gerçekleşecek çalışmalar, JLI Yetkili Eğitmeni Chaya Chitrick tarafından İngilizce olarak yapılıyor.

Başlama Tarihi: 7 Ocak Çarşamba

Çarşamba günleri: 11.00- 13.00

Kayıt ve Bilgi için:

info@yetmispencere.com

İLGİLİ HABERLER

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın