Miki Goldwasser: “Gilad için savaşacağım”

Geçtiğimiz hafta Hizbullah’ın İsrail’e naaşını verdiği Ehud Goldwasser’in annesi Miki Goldwasser, bundan böyle Hamas’ın elinde tutuklu bulunan Gilad Şalit’in serbest bırakılması için çalışacağını söyledi

Miki Goldwasser: “Gilad için savaşacağım”

Miki Goldwasser’in oğlu Ehud’u Hizbullah’tan kurtarmak için iki yıldır verdiği mücadele geçtiğimiz hafta bir trajediyle son buldu: Hizbullah’ın oğlunu canlı teslim edeceği umudunu taşıyan Miki Goldwasser oğlunun naşını teslim aldı ve ertesi gün toprağa verdi.

Miki Goldwasser bundan böyle Hamas’ın elinde tutuklu bulunan Gilad Şalit’in serbest bırakılması yönünde tutuklu askerin ebeveynleri Aviva ve Noam Şalit’e destek olacak.

Gilad Şalit olayının kamuoyunun öncelikli gündeminde tutulması gerektiğini söyleyen Miki Goldwasser, Hamas tarafından kaçırılan askerin serbest bırakılması için düzenlenecek kampanyalara katılacağını belirtti.

Miki, “Artık tüm gücümüzü Gilad’ın serbest bırakılması için kullanacağız. Aviva ve Noam Şalit’in emrinde bir asker gibi çalışacağım. Gilad eve dönmeden dinlenmeye hakkımız yok” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın