YSK Hanımlar Kolu açılışı bir defile ile gerçekleşti

27 Kasım Perşembe günü Yıldırımspor Hanımlar Kolu’nun hazırladığı açılış gününe, Mia Butik’in gece elbiseleri ve Mon Réve Bijou’nun takılarının sergilendiği defile damgasını vurdu. Güne dernek, kurum, kuruluş başkan ve yöneticilerinin yanı sıra yıldırımseverler katıldılar

YSK Hanımlar Kolu açılışı bir defile ile gerçekleşti

Davetliler dernek girişinde Yıldırımspor Hanımlar Kolu Başkanı Viket Bahar ve arkadaşları tarafından karşılandılar. Açık büfe olarak hazırlanan öğle yemeğinin ardından gösteri salonunda yerlerini alan hanımlar ilk olarak gönüllü mankenlerin sunduğu, Betina Demişullam’ın yarattığı Mon Réve Bijou’nun birbirinden özgün takı koleksiyonundan örnekler izlediler. Ardından Rozi Almaleh, Jinet Bahar, Filiz Meşulam ve Şeyla Niyego’nun modanın tarihçesi üzerine gerçekleştirdikleri farklı tiplemeler içeren parodilerle eğlendirirken Çela Krespi, Eda Gülcan, Sümbül Sonbahar, Ceni Dekohen, Beti Sarda, Romina Geron, Belin Pardo ve Eti Kalma tarih boyunca kadınların giyimlerinden örnekler sundular.

Daha sonra Eda Bardavit, Melis Niyego, Teri Gürkan, Teri İçin, Rozi Dalva, Betül Özberk, Jale Barahya, Elda Kaspi, Beti Ertovi ve Sara Kunyo’nun tüm zerafetlerini katarak profesyonellere taş çıkartacak bir performansla sundukları Mia Butik gece elbiseleri kreasyonu büyük beğeni topladı.

Defile sonrası bir konuşma gerçekleştiren Hanımlar Kolu Başkanı Viket Bahar günün mimarı İda İsroti’ye, Sara Kunyo’ya, oyun yazarı Rozi Almaleh’e, koreografiyi gerçekleştiren Eda Bardavit’e, Mia Butik’ten Beti Çukran ve Canan Avimelek’e, Mon Réve Betina Demişullam’a, Hanımlar Komisyonu arkadaşlarına, derneğin demirbaşı Solanj Hara’ya, Müdür Eli Küçükkazes’e, leziz yemekleri için Aliye Hanım’a, genç bayanlardan oluşan Or grubuna, müzikte Selim Güzelbahar ve ekibine teşekkürlerini sundu. Açılış birbirinden güzel hediyelerin dağıtıldığı piyango çekilişi ile sona erdi.

İLGİLİ HABERLER

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın