‘Sanata Işık Tutanlar Ödülü’ İzzet Keribar’ın oldu

‘Sanata Işık Tutanlar Ödülü’ İzzet Keribar’ın oldu

FMV Işık Okulları’nın bu yıl 9. kez düzenlediği ve geleneksel hale gelen ödül programlarından biri olan ‘Spora Sanata Tasarıma Işık Tutanlar’ ödül töreninde, Türkiye’nin spor, sanat ve tasarım alanında en başarılı seçilen isimlerine ödülleri verildi.  Fotoğraf dalında ödüle, mesleğine olan sevgi ve saygısı, duruşu ve ürettikleri ile gençlere örnek kişiliği nedeniyle Fotoğraf Sanatçısı İzzet Keribar layık görüldü.

3 Nisan Salı günü FMV Işık Okulları Nişantaşı Kampüsü’nde düzenlenen törende, ödüller sahibini buldu. 2017 yılında Spora Işık Tutanlar kategorisinde; Türkiye Ampute Milli Futbol Takımı, Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, Berke Özer, Sanata ve Tasarıma Işık Tutanlar kategorisinde ise; Şener Şen, Nil Karaibrahimgil, Salih Bademci, Ayşe Kulin, İzzet Keribar gibi alanında çok değerli isimler minik Işıklıların elinden ödüllerini aldılar.

FMV Işık Okulları Nişantaşı Kampüsünde düzenlenen ödül törenine FMV Işık Okulları öğrenci, öğretmen ve velilerinin yanı sıra spor, sanat ve iş dünyasından önemli isimler de katıldı. Törenin sunuculuğunu ise Nebil Evren yaptı.

İLGİLİ HABERLER

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın