Matan Baseter’in ‘Ayakkabı Projesi’ ilginizi bekliyor

Desteğe muhtaç olanların yanında olan, onların sorunlarını paylaşarak çözümlemeye çalışan sosyal yardım kuruluşu Matan Baseter bu sene de çalışmalarına, yeni projeler üretmeye tüm hızıyla devam ediyor. Meral Araf Muğrabi’den yeni projeler hakkında kısa bir bilgi aldık.

Matan Baseter’in  ‘Ayakkabı Projesi’  ilginizi bekliyor

Matan Baseter’in güncel projelerinden söz edebilir misiniz?

İhtiyaçlılarımıza bayramlarda kaşer mutfağımızda sıcak yemek hazırlanmasına ve dağıtılmasına,  La Casa Catering olarak organizasyonlarımıza ve davetlerimize ve büyük titizlikle ve özenle hazırlamış olduğunuz hediye ve bağış çalışmalarına tüm gücümüzle devam ediyoruz. Kadınlar kolu kurduk. Bu vesile ile daha farklı projeler üretmeyi amaçlıyoruz. Matan Baseter ile ilgili gelişmeleri ve yaptığımız çalışmaları sizlerin de desteği ve aracılığıyla cemaatimizle paylaşabilmek de projelerimiz içinde yer alıyor. Her yıl olduğu gibi ‘Ayakkabı Projemiz’ de olacak. 

Başlatmaya hazırlandığınız ‘Ayakkabı Projesini’ biraz detaylandırabilir misiz?

Bu proje Matan Beseter kurulduğundan beri her yıl gerçekleşiyor. Her yıl bu proje kapsamında toplanan bağışlarla ihtiyaçlı ailelerimizin ayakkabı ihtiyaçlarını karşılamak için hediye kuponları dağıtıyoruz. Aileler anlaşma yapmış olduğumuz firmadan ayakkabılarını temin edebilirler.

Bu proje ile hedefiniz nedir?

Aralık ayı itibariyle üye sayımız 700 oldu. Bu projede Matan Baseter olarak hedefimiz üyelerimizin yaklaşık 700 adet ayakkabıyı kış dönemine girmeden önce temin edebilmeleridir. Her ulaştığımız aile, her ulaştığımız kişi bizim için çok değerlidir.

Bu projeye katılmak isteyenler size nasıl ulaşabilirler?

Bizlere her zaman olduğu gibi dernek telefonlarımızdan ulaşabilirler ve bağışta bulunabilirler. Matan Baseter ailesi olarak bundan büyük mutluluk duyarız. Yapılan her bağışın doğru yerlere ulaştığını görmek biliyoruz ki hepimiz için çok mutluluk verici bir durumdur.

İLGİLİ HABERLER

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın