Snapchat’de beklenmedik bir yüz

İsrail Devlet eski Başkanı Şimon Peres geçen hafta popüler mesajlaşma ve multimedya mobil uygulaması Snapchat’e katıldığını açıkladı.

İsrail eski Devlet Başkanı Şimon Peres geçen hafta popüler mesajlaşma ve multimedya mobil uygulaması Snapchat’e katıldığını açıkladı.

Facebook sayfasından  “Bu hafta 93 oldum ve bana tam da Snapchat’e katılmak için doğru zaman gibi geldi” şeklinde bir paylaşım yapan Peres, “Gençler bana ilham veriyor, benim için onları dinlemek kadar önemli bir şey yok. Bugün tüm genç insanlar Snapchat’te ve ben de onlarla burada beraber olmaktan çok memnunum. Teknoloji ve bilimin en öncelikli olacağı yeni bir nesil yaratmak hepimizin ortak çabası olmalı” diye yazdı.

2 Ağustos’ta doğumgününü kutlayan Peres daha önce verdiği beyanatlarda da sosyal medya platformlarından çok etkilendiğini ve yaşlı nesillerin mutlaka günümüze adapte olması gerektiğini belirtiyordu. Peres, “Değişen bir dünyada yaşıyoruz ve siz de onunla beraber değişmelisiniz. Yeni dünyada eski kafalı olmak hiçbir işe yaramaz. Yeni çağı kucaklayamayanlar geride kalmaya mahkumdur” demişti. Bir başka açıklamasında ise bir zamanlar dil ve coğrafyanın ayırdığı dünyanın bugün teknoloji ile hiç olmadığı kadar birleşik olduğunun altını çizmişti.

İLGİLİ HABERLER

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın