Komedyenin ilginç mücadelesi

Komedyenin  ilginç mücadelesi

ABD’li komedyen Nathan Fielder’in kurduğu ‘Summit Ice’ markası ile mont, palto ve t-shirt üreten şirketi Holokost inkârcılığı ile mücadelede eğitime destek vermek amacını taşıyor.

Komedyen Nathan Fielder’in ürettiği ‘Summit Ice’ adlı markası altında suya ve rüzgâra dayanıklı bir mont alanlar aynı zamanda Holokost eğitimine de destek vermiş oluyorlar.

ABD’de uzun zamandır ‘Nathan for You’ adlı TV programı ile tanınan Nathan Fielder’in kâr amacı gütmeyen üretimi, Vancouver Holokost Eğitim Merkezine maddi kaynak sağlamayı hedeşiyor.

32 yaşındaki komedyen Holokost inkârcılarına karşı alınacak en iyi önlemin eğitimden geçtiğine inanıyor. Vancouver’li bir Yahudi olan Fielder üretim şirketinin adını ‘Summit Ice Deny Nothing’ olarak belirledi. Kentin Holokost Eğitim Merkezi Başkanı Nina Krieger’in işbirliğinde yürütülen reklam kampanyasına birçok ünlü satın aldıkları ‘Summit Ice’ ürünlerini giyerek destek verdiler. Ünlülerin bu montlarla çektirdikleri fotoğraşar web sitelerinde paylaşıldı, reklam panolarında yer aldı.

İLGİLİ HABERLER

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın