Avrasya Boat Show 2008 CNR’da gerçekleşti

Avrasya Boat Show 2008 bu yıl renkli görüntülerle ziyaretçileri büyüledi

Avrasya Boat Show 2008 CNR’da gerçekleşti

CNR Expo Fuarcılık tarafından Dentur işbirliği ile organize edilen Avrasya Boat Show, 15 - 24 Şubat 2008 tarihlerinde tekne ve deniz tutkunlarını bir araya getirdi. İstanbul CNR EXPO Fuar Merkezi’nde gerçekleşen Avrasya Boat Show, yerli ve yabancı yüzlerce markanın yarışına sahne oldu. Fuarda, tekne aksesuarları ve tekne yapım malzemeleri, sürat ve gezi tekneleri, motor yat ve güç ekipmanları, su sporları donanımları, deniz giyim ve aksesuarları, deniz kurtarma ve acil durum malzemeleri sergilendi. 2007 yılına oranla %100 büyüme göstererek, 7 salonda toplam 75.000 mÇ alana ulaşan Avrasya Boat Show 2008, Avrupa’daki ilk üç fuardan biri olmayı hedefliyor.

Türk Denizcilik Sektörü’nün en renkli katmanlarından bir olan yatçılık ve deniz malzemeleri konularında katma değer yaratarak, sektörün uluslararası arenadaki yerini güçlendirmeyi ve pekiştirmeyi amaçlayan Boat Show, dünyaca tanınmış bir çok markayı 10 günlük bir süreç için aynı çatı altında topladı. 

Ayrıca, fuarda tekneler ve yan ekipmanların yanı sıra, son yıllarda artan deniz turizmi ile birlikte yenilenen ve inşa edilen marinalar da tanıtıldı.

Bu yıl ikincisi yapılmasına karşın büyük bir başarı yakalayan Avrasya Boat Show’a   250 katılımcı firma ve 150’nin üzerinde tekneye ev sahipliği yaptı. Fuara yaklaşık 120.000 ziyaretçi geldi.

Katılımcı firmalar arasında yer alan Burla A.Ş. de fuarda Rancraft ve Alson’un lansmanını yaptı.

Ürün gamını geliştirerek çeşitlendiren firmanın tanıtımını yapacağı Alson, fiber tabanlı şişme bir bot; Rancraft ise hız, spor ve gezi amaçlı kullanılıyor.

İLGİLİ HABERLER

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın