Batya Natan

Gökhan Gönül’ün ihracı sonrası Beşiktaş harekete geçti!

Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe üyeliğinden çıkartılan Gökhan Gönül için Beşiktaş yönetimi harekete geçti.

Gökhan Gönül’ün ihracı sonrası Beşiktaş harekete geçti!

Fenerbahçe’nin eski futbolcusu Gökhan Gönül, Beşiktaş’a transferinin ardından yaptığı açıklamalar sebebiyle Fenerbahçe üyeliğinden ihraç edilmişti. Fanatik’in ulaştığı bilgiye göre Beşiktaş yönetimi milli sağ beki kulüp üyesi yapmak için harekete geçti.2014 yılında Fenerbahçe üyeliğine geçen milli futbolcu, Beşiktaş’a transferinin ardından yaptığı açıklamalar sebebiyle bazı üyelerin başvurusu üzerine disiplin kuruluna sevk edilmişti. Sarı-Lacivertli hukukçuların Gökhan Gönül’ün medyada yer alan röportaj ve açıklamalarını da ihraç talep dilekçesine şikayet olarak eklemesi üzerine, disiplin kurulu Gökhan Gönül’ü kulüp üyeliğinden ihraç etmişti.

Gökhan Gönül’ün ihraç edilmesi üzerine Beşiktaş yönetimi harekete geçti. Fanatik’in ulaştığı bilgiye göre Beşiktaş yönetimi milli oyuncuyu kulübe üye yapmak istiyor. Siyah-Beyazlılar, Fenerbahçe’den resmi açıklama bekliyor. Resmi açıklama gelir gelmez Gönül, Beşiktaş’ın kulüp üyesi olacak.

9 yıl Fenerbahçe forması giydikten sonra 2016 yılının Temmuz ayında Beşiktaş’a transfer olan Gökhan Gönül, Beşiktaş formasıyla 50 maça çıktı ve bir gol kaydetti.

 

İLGİLİ HABERLER

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın
344