İstanbul´a kel gelen gür saçlı gönderilir

Saç dökülmesi sorunu için kalıcı ve doğal bir çözüm sunan, özellikle son 20 yıl içerisinde büyük değişimden geçerek uygulama alanları geniş ve kapsamlı hale getirilen saç ekimi prosedürleri, günümüzde artık minimal invaziv yöntemlerle gerçekleştirilmektedir.

İstanbul´a kel gelen gür saçlı gönderilir

Bu Bir Reklamdır.

Saç ekiminin gelişimi çok eskilere dayansa da dünyada saç ekimi 1990’lı yılların ortalarında günümüzdeki anlamıyla kullanılmaya başlanmıştır. 1990’lı yıllarda FUT yöntemi ile yapılan saç ekimi 2000’li yılların başlarında geliştirilen ve 2005 yılından sonra kullanılmaya başlayan FUE yöntemine yerini bırakmıştır. Son dönemlerin en yeni ve modern saç ekimi tekniklerinden olan ve altın standart olarak kabul edilen FUE yöntemi ile saç dökülmesi yaşayan insanlara doğal görünümlü saçlara sahip olma imkânı sunulmaktadır. 

 

Uygulanan teknikler bu operasyonların başarısını büyük ölçüde etkiliyor olsa da, saç ekimi başarısını etkileyen daha da önemli ve belirleyici bir etmen vardır: 

“Doğru doktor ve saç ekim merkezi seçimi” 

Binlerce hastaya saç ekimi yapmış, uzun seneler boyunca saç ekimi alanında aktif olarak çalışmış ve deneyimi nedeniyle birçok konuya hakim olan bir doktor, hangi teknikle hastasının daha iyi sonuç alınacağı konusunda doğru kararı verecektir. 

22 yıldır sadece saç ekimi ve saç sağlığı alanında faaliyet gösteren Dr. Serkan Aygın Clinic, sahip olduğu tecrübe ve sonuçlarından memnun on binlerce hastasıyla Türkiye’nin en saygın saç ekim merkezleri arasında yer almaktadır. Sadece bu alanda hizmet vermesi, elde ettiği deneyim, uluslararası seminerlere gerek konuşmacı gerekse dinleyici olarak katılması, İtalya, İspanya ve İsrail gibi dünyanın 50’den fazla farklı ülkesinden gelenlere saç ekimi operasyonu yapmış olması kliniğin ve doktorun öne çıkan özellikleridir. 

Türkiye’de saç ekimi denilince akla ilk başta Arap ülkeleri gelmektedir ve bir çok klinik bu arap müşterilere hizmet vermek için onca reklam ve tanıtım yapmaktadır. İsrail ise çok daha ayrı dinamikler üzerine kurulu bir hasta profili çizmektedir. İsrail’deki saç ekimi düşünen hastalar özellikle pratisyenlerin ya da sağlık alanında eğitimi olmayan kişilerin yaptığı klinik adı altındaki yerleri kesinlike tercih etmekten kaçınmıştır. Bu sebeple Dr. Serkan Aygın İsrail’deki en bilinen doktor olmuştur. Bu kendi kendine gelişen, araştırma yapmayı seven yapıları sayesinde oluşmuştur ve özellikle bir reklam ile olgunlaşan bir durum olmamıştır.

Sonrasında Dr. Serkan Aygın’ın bu gördüğü tevazuyu İsrail TV kanalları dahi kendi ana akım medya kuruluşlarında birçok defa haber yapmıştır. 

İsrail’in önde gelen TV kanallarından Kanal 2 spikeri İlan Lokatch’ın ana haber bülteninde Dr. Serkan Aygın’a yer vermiş olması, İsrail halkı tarafından ne denli yoğun bir ilgiyle karşılaştığını ve güçlü bir imaja sahip olduğunu kanıtlar niteliktedir. 

İsrail Yayın Kurumu İBA’da Tv ve Magazin Muhabiri olan bir hastaları saç ekimi yaptırmak için Dr. Serkan Aygın Kliniğine geldi ve saç ekimi hikayesi; İstanbul’a ayak bastığı ilk andan başlayarak, operasyon öncesi ve süreci İlan Lokatch tarafından belgesele dönüştürüldü.

Hikayesini anlattığı bir röportaj esnasında Dr. Serkan Aygın için “Dr.Serkan aslında bir yıldız sanatçı” ifadesinde yer veren İsrailli hastaları klinikten çıktıktan sonra duygusal anlar yaşadığını anlatıyor ve neler hissettiğini şu sözcüklerle açıklıyor; “Bu sadece saç ama...Seni rahatsız ediyor… Şimdi ise bu benim 17 yaşındaki hüviyetim gibi duruyor. İşte böyle bir duygu…”

Haberin devamı için: 

 

 

https://odatv.com/istanbul-nasil-kellerin-cenneti-haline-geldi....-1408171200.html

 

Yine aynı şekilde İsrail'in en popüler tv kanallarından olan Reshet- Kanal 13’te, Avri Gilad and Hila Korach’ın sunduğu sabah kuşağında ara ara konuk olan ve saç ekimi sonrası süreci takip edilen bir hastaları var.

İLGİLİ HABERLER

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın