Alüminyum Hurda Geri Dönüşüm

Woody Allen’ın üvey oğlu: “Babam hiçbir şey yapmadı”

Woody Allen’ın üvey oğlu Moses Farrow, üvey kızını taciz ettiği iddiası ile suçlanan babasını savundu, “böyle bir saldırı hiç olmadı” dedi.

Woody Allen’ın üvey oğlu: “Babam hiçbir şey yapmadı”

Woody Allen’in üvey kızı Dylan Farrow’a tecavüz ettiği suçlamasında olayların gerçekleştiği zamanda 14 yaşında olduğunu belirten Moses, böyle bir tecavüzün hiç gerçekleşmediğini, söz konusu evde o gün üç yetişkin kişinin daha olduğunu ifade etti.

Geçtiğimiz çarşamba günü konu hakkında kendi bloğuna 4600 kelimelik bir blog yazan Moses, şunları belirtti: “ Ben özel yaşamımı sahne ışıklarından son derece uzak tutan biriyim. Ancak babama yapılan bu mesnetsiz iddiaların ve imaların sonucu olarak sessizliğimi bozmaya karar verdim.”

Moses Farrow’un 4600 kelimelik tepkisi, kardeşi Dylan Farrow’un Hollywood’da patlayan taciz skandalına destek veren #MeToo  anahtar kelimesi (hashtag) ile paylaştığı Twitter mesajından sonra geldi.

Mia Farrow 1992 yılında 7 yaşında iken babası tarafından taciz edildiğini belirtmiş ancak mahkemeye yansıyan iddia, ispat edilemediği gibi, hukuki  soruşturma sonunda küçük kızın yönlendirildiği ortaya çıkmıştı.

İLGİLİ HABERLER

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın