ŞÜKRETMEK...

ŞÜKRETMEK...

Her sabah uyandığımızda ilk şükretmemiz gereken sağlığımız ve bir güne daha başlama şansının bize verilmiş olması... Gün içinde farkında olmadan yaşadığımız ve gerçekte minnet duymamız gereken o kadar değerli an var ki, değil şükretmek maalesef çoğu zaman farkına bile varamıyoruz kaçırdıklarımızı.

İşte bu sebepten sizlere bir önerim var; gelin bu seneye yeni bir hedef koyarak başlayalım, sabahları uyandığımızda kendimize 5 dakika ayıralım; bir gün daha güneşi görebileceğimiz için, sevdiklerimizle olabileceğimiz için, hata yapma şansımız olabileceği için ve günün bize kazandıracakları için şükredelim. Mümkün oldukça gün içinde de şükretmeye devam edelim. Her fırtınanın arkasında güneş doğacağını, her karanlığın arkasından aydınlık olacağını, her şerde bir hayır olduğunu hatırlayalım ve şükredelim.  Her yıl olduğu gibi bu yıl da bizi bir sürü süprizler bekliyor, dilerim ki herkes için hayırlı olsun ve kalbinizin taşıyabileceği duyguları yaşayın, tekrarı olmayacak anlarınızın tadını çıkarın...

 

YENİ SENEDE YENİ PROGRAMLAR İÇİN BİLETLERİNİZİ AYIRTIN!

 

Jason Andrews Magic Show....

Oz ülkesi büyücüsü

6-13-20 Ocak Pazar günleri Tim Maslak Gösteri Merkezi’nde tüm çocuklar kırmızı papuçlu Dorothy ile tanışacak ve sihirli Oz diyarında aslan, korkuluk ve teneke adamla beraber bir yolculuğa çıkacak...(Biletix)

 

Gazillion Bubble Show

30 Ocak-10 Şubat arası tam da yarıyıl tatilinde çocuklarla gidebileceğiniz balonlar alemi Trump Tower’da.....(Biletix)

 

 

19 Ocak-27 Ocak Trump Tower’da ailece seyredebileceğiniz ve gözlerinize inanamayacağınız bir sihir gösterisi... (Biletix)

 

Rüyalar ülkesine yolculuk GALTÜK

25 Ocak-3 Şubat arası TİM’de.... (Biletix) Akrobatlar, tüm hayvanlar, neşeli şarkılar eşliğinde dans ediyorlar.

 

Sidikli Kasabası müzikali

Cevahir Tiyatrosu’nda 12-13 Ocak’ta Broadway showları ayarında bir müzikali ailece seyredebileceksiniz...(Mybilet)

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın