Mazars, Türkiye “European Tax Awards 2008”de yılın en iyi vergi firması seçildi

Bu yıl dördüncüsü verilen Uluslararası Vergi Ödülleri kapsamında bir basın açıklaması yapan Mazars/Denge Yönetim Kurulu Başkanı Leon Coşkun, ödülün Mazars/Denge’nin vergi sektöründeki uzmanlığının en büyük göstergesi olduğuna dikkat çekti?

Mazars, Türkiye “European Tax Awards 2008”de yılın en iyi vergi firması seçildi

Dünyada vergi konularında en prestijli yayınlardan biri olan Uluslararası Vergi Ödülleri, (International Tax Review) her yıl Türkiye’nin de aralarında bulunduğu yirmi dört ülkede, (Avusturya, Belçika, Kıbrıs, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Rusya, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, Ukrayna, İngiltere) vergi şirketlerinin ülke bazında gösterdikleri performansa göre "Yılın En İyi Vergi Firması" ve  "Yılın En İyi Transfer Fiyatlandırması Firması"nı seçmektedir.

International Tax Review editörleri, ödüllerin verilmesinde yukarıdaki belirtilen ülkelerde faaliyet gösteren firmaların 2007 Şubat ayından 2008 Şubat ayına kadar geçen süre içerisinde gerçekleştirdikleri en başarılı üç çalışmayı ve firmaların tanınırlıklarını dikkate aldı.

Türkiye’den toplam beş firma derecelendirmeye dahil olmuştur. Bu firmalar Deloitte, Erdikler, Ernst & Young, Mazars\ Denge ve PricewaterhouseCoopers’tır.

Mazars\Denge, Türkiye'de 2008 yılının "En İyi Vergi Firması" seçildi. Ödül, 22 Mayıs 2008 tarihinde vergi departmanı ortaklarımız tarafından Londra'da International Tax Review tarafından gerçekleştirilen ödül töreninde teslim edildi.  Ödülü, Ali İbrahim Aydın ve Erkan Yetkiner aldı.

Bu yıl dördüncüsü verilen ödül nedeniyle bir basın açıklaması yapan Mazars/Denge Yönetim Kurulu Başkanı Leon Coşkun, ödülün Mazars / Denge’nin vergi sektöründeki uzmanlığının en büyük göstergesi olduğuna dikkat çekerek, 30 yılı askın tecrübeyle, bağımsızlık, etik ve dürüstlükten asla ödün vermeden bugünlere gelindiğini söyledi. Sektörde firma boyutu ile butik tarzda hizmeti birlestirebilen nadir şirketlerden olduklarını belirten Coşkun, Mazars / Denge’nin herkes tarafından bir okul olarak bilindiğini ve bunun aynı şekilde devam edeceğini de sözlerine ekledi.

İLGİLİ HABERLER

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın