Mobile World Barcelona GSM Fuarı

Diğer adıyla 3 GSM olarak bilinen Mobile World Fuarı, 11-14 Şubat tarihleri arasında İspanya’nın Barselona şehrinde gerçekleşiyor

Mobile World Barcelona GSM Fuarı

Dünyanın en önemli Telekom olaylarından biri olan bu fuara, 62 tanesi İsrail Ulusal Standında ve diğerleri bağımsız olmak üzere çok sayıda İsrail firması katılıyor.

Çok sayıda yenilikçi firmayı içeren, İsrail Yüksek Teknolojisi, Telekomünikasyon sanayinin ön saflarında yerini aldı. Bu yenilikçi firmalar, kablosuz iletişim, katma değerli hizmetler  ve içerik yönetimi, IP teknolojileri gibi alanlarda geniş çeşitli çözümler sunuyorlar.

 İsrail Ulusal standı, 1.kat – 4. salonda yer alacak ve iki bölümden oluşuyor. İsrail İş Merkezi sanayi ve devlet destek programları ile ilgili bilgi verdiği gibi, İsrail yenilik standında yer alan firmalarla da görüşmelere aracılık ediyorlar. İsrail Yenilik Standı (4. salon, 4.1HS30 toplantı odası) portföylerinde yer alan tüm firmaların bulunduğu toplantı salonu. Burada bulunan firmalar, yeni teknoloji ve fikirleri, iş dünyasının farklı kesimleri ile cep telefonu pazarına getiriyorlar.

 

İLGİLİ HABERLER

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın