Compass doganbaruh

Efsane basketbolcu Lakers’a geri mi dönüyor?

Efsane basketbolcu Lakers’a geri mi dönüyor?

2016 yılında profesyonel basketbol kariyerine Lakers forması ile son veren Kobe Bryant hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı.

NBA’de yaz transfer döneminde hareketli günler geçiren ve eski parıltılı günlerine geri dönüş sinyalleri veren Los Angeles Lakers’ta, taraftarı heyecanlandıracak bir açıklama da kulübün efsanesi Shaquille O’Neal’dan geldi. Shaq, LeBron James’le yaratılan sansasyonel havanın, yalnızca bununla sınırlı kalmayacağını iddia ediyor. Shaquille O’Neal’a göre eski takım arkadaşı Kobe Bryant da Lakers formasıyla yeniden sahalara dönecek.

Amerika’da yerel bir televizyon programında açıklamalarda bulunan Shaq, işin içindeki tarafları çok iyi tanıdığını belirterek “Lakers tarafından bahsedelim. Zaten LeBron geldiği için bir heyecan var. Bilet satışları ne durumda bilmiyorum ama muhtemelen fırlamıştır. Şu an böyle bir açıklama da yaparsanız, Kobe formaları ile LeBron formalarını yan yana satarsanız patlar, değil mi?” ifadelerini kullandı.

Shaq ayrıca, Kobe’nin minimum veteran kontratıyla dönerek, Lakers’ın alacağı yıldızlara da maddi engel koymak istemediğini de sözlerine ekledi.

Kobe Bryant efsanesi olduğu takımla NBA’e geri döner mi bilinmiyor ancak bu durumun gerçekleşmesi halinde Lakers organizasyonunda büyük bir ses getireceği aşikâr.

 

İLGİLİ HABERLER

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın