Compass doganbaruh

GKD’li çocuk olmak nedir?

Göztepe Kültür Derneğinin, çocuklara yönelik yeni programı eylül ayında start alıyor.

GKD’li çocuk olmak nedir?

Aylin Mulinas

Bizce, ilk dostlukların temelini atmak, ilk güven duygusunu hissetmek, çocukluğunu çocuk gibi özgürce yaşamak, sporu sevmek ve geleneklerini devam ettirmektir. Bayramlarımızı coşkuyla kutlayabilmek, belki de GKD’li çocuk olmak, ilk defa sahneye çıkmaktır. Sahnede özgürce dans etmek, tiyatroyu anlamak, ilk alkışları hissetmek, eğlenirken öğrenmektir. Sorumluluk sahibi olabilmek, kimliğini kazanmaktır. GKD’li çocuk olmak, ilk sırrını paylaşmak, bir sonraki parti zamanını sabırsızlıkla beklemektir.

Biz bu sene tüm 2009-2012 doğumlu Solelim yaş grubu çocuklarının ‘GKD’li çocuk’ olmalarını, bir arada sıkça toplanmalarını, düzenlediğimiz faaliyetlerle kazanımlarını arttırmayı hedefliyoruz. Bunun için, Solelim ekibi olarak birçok konsept belirledik. Yarışmalar, bilimsel deneyler, nostaljik oyunlar, sanatsal aktiviteler, yemek faaliyetleri, turnuvalar, geziler ve daha neler neler…

Amacımız, birlikteliğe daha çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde, çocuklarımızı bir arada tutabilmek. Biz bunun için çok çabalıyor, çocukları bir arada ve mutlu görmeyi arzuluyoruz. GKD ailesi olarak çocukların özlenen GKD faaliyetlerinde kazanımlarını arttırarak yola devam edebilmeleri bizler için çok önemli. Bu konuda en büyük destekçilerimiz değerli velilerimiz olacaktır. Velilerimizin fikirlerine ve katkılarına her zaman ihtiyacımız olduğunu bilmenizi isteriz.

Biz çok heyecanlıyız. Bu yıl hep birlikte çocuklar adına müthiş şeyler başaracağımıza inancımız tam. Yeni dostlukların kurulması, yeni ‘ilk’lerin yaşanması için ekip olarak çok özenerek çalışmalarımıza başladık. Çocukların tertemiz sayfalarında unutulmaz anılar yaratmayı birlikte başaracağız.

Evet, eylül ayında ‘Eğlence Festivalimiz’ ile kapılarımızı açıyoruz. 

2009 – 2012 doğumlu tüm çocuklarımızı eylül ayındaki dopdolu açılışımıza bekliyoruz. Ayrıca, 15 günde bir yapılacak olan konsept partilerimizin tarih ve saat bilgisini de önceden paylaşacağız.

Gelin evlatlarımıza ‘GKD’li çocuk olma’ heyecanını, ayrıcalığını, şansını yaşatalım.

 

İLGİLİ HABERLER

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın