Compass doganbaruh

Mila Kunis’ın Şabat tutkusu

Aktör Ashton Kutcher ile evli, iki ve dört yaşında iki oğlu olan oyuncu Mila Kunis, bir radyo programında Şabat’a olan bağlılığını anlattı.

Mila Kunis’ın Şabat tutkusu

Kiev’de Yahudi bir ailede doğan ve yedi yaşında ABD’ye göç eden Mila Kunis, her cuma akşamı ailesi ile bir araya geldiğini, kendisi dindar olmasa da konu Şabat olduğunda bunun ailesi için vazgeçilmez bir ritüel olduğunu anlattı. 1998’de bir televizyon şovunda Kutcher ile tanışan ve 2012’de beraberliklerine başlayan Kunis, 2015’te evlendiği eşinin Yahudi olmadığını fakat Kabala öğretisini uyguladığını belirtti.

22 Temmuz’da yayınlanan ‘Armchair Expert with Dax Shepard’ adlı radyo programına katılan Kunis eşinin çok dindar olduğunu, kendisininse öyle olmadığını, ortak paydalarının Şabat sofrasında bir araya gelmek olduğunu söyledi. Ailesinin ne olursa olsun her cuma mutlaka Şabat için toplandıklarını söyleyen aktris, gündelik rutinlerini bir kenara bıraktıklarını ve aile bağlarını kuvvetlendirerek kaliteli zaman geçirdiklerini belirtti. Şabat mumu yakmayı ihmal etmediklerini ekleyen Kunis, duaları İbranice okuduklarının altını çizdi.

İLGİLİ HABERLER

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın