Trump’ın damadı ve kızı servet beyanında bulundu

Aynı zamanda ikisi de başkanlık danışmanı olan Trump’ın damadı Jared Kushner ve eşi Ivanka Trump servet beyanında bulundu.

Trump’ın damadı ve kızı servet beyanında bulundu

Çiftin toplam servetinin aktif değeri en az 181 milyon doları bulurken, toplam cari borçları ise 25 milyon dolar civarında. Rapora göre çiftin borçları geçtiğimiz sene beş milyon dolar iken yukarıdaki değere yükselmiş.  Çiftin geçtiğimiz yılki faaliyet ve sermaye  geliri ise  toplam 83 milyon dolar oldu.

Toplam şahsi  aktif varlığı 50 milyon doları bulan Ivanka’nın ise Trump International Hotels’teki sermaye payı  beş ile 25 milyon arasında değişiyor.  

Beyaz Saray tarafından yayınlanan  rapora göre, Jared Kushner’in geçtiğimiz yıla göre hem serveti hem de borçları artmış. Bunun sebebi;  Gayrimenkul işinde olan  Kushner’in başkanlık danışmanı olduktan sonra yatırımlarının Çıkar Çatışması dolayısı ile girdiği karmaşık durum olarak açıklanıyor. Kushner’in toplam serveti geçtiğimiz yıl servet beyanında 140 milyon olarak gözükürken, bu sene 181 milyon Amerikan doları olarak beyan edildi.

Beyaz Saray geçtiğimiz ay da Başkan Domnald Trump’ın servet beyannını yayınlamıştı.

 

İLGİLİ HABERLER

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın