Compass doganbaruh

Mila Kunis Ukrayna’da hoş karşılanmadı

Yahudi asıllı Amerikalı film yıldızı Mila Kunis ve eşi Ashton Kutcher Ukrayna ziyaretlerinde Kunis’in çocukluğunun geçtiği evi ziyaret etmek istedi, ancak ev sahibi değil misafir etmek kapıyı bile açmayı reddetti.

Mila Kunis Ukrayna’da hoş karşılanmadı

Ünlü çift ‘Beni terk eden Casus’ adlı filmin çekimleri için Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de iken sadece 450 kilometre ötede bulunan Ukrayna’da, Kunis’in doğduğu Chernivtsi kasabasını ziyaret etti. Çiftin Ukrayna ziyaretine Kunis’in anne babası da eşlik etti ancak nostaljik ziyaret sükutu hayalle bitti.

Net A Porter online yayın kuruluşuna konuşan Kunis, geçtiğimiz ağustos ayında  eski kasabasını ziyaret ederken çok duygulandığını ancak bir o kadar da üzüldüğünü belirtti.

Kunis şunları ifade etti: “Eski evimize gittik. Değil bize kapıyı açıp misafir etmek, içeriden ‘hayır hayır gidin’ diye bağırdılar. İnsan hayalinde canlandırmadan edemiyor, çocukluğunu eski mahallemi gezerken, beyninizin bir yeri sanki halen oraya aitmiş gibi hissediyor. Ancak yaşadığımız tecrübe ile artık oradan bana kalan her şeyin artık yok olduğunu anladım.”

Kunis daha evvel yaptığı söyleşilerde çocukluğunda  Ukrayna’da  defalarca  Yahudi düşmanlığı ile karşılaştığını belirtmişti.  

Kunis, 7 yaşında iken makine mühendisi olan  babası Mark ve fizik öğretmeni olan annesi  Elvira ülkeyi terk ederek ABD’ye göç etmişti.

 

 

 

 

 

İLGİLİ HABERLER

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın