Compass doganbaruh

Şarkıcı Morrissey: “İsrail’i eleştirenler sadece kıskanç”

Ünlü rock grubu Smiths’in eski solisti Morrissey, yeni şarkısındaki sözlerde İsrail’i eleştirenlerin aslında İsrail’i kıskandıklarını notalara döktü.

Şarkıcı Morrissey: “İsrail’i eleştirenler sadece kıskanç”

58 yaşındaki İrlandalı Katolik şarkıcının yeni Albümü ‘Low in High School’ daki 6 dakikalık şarkıda, “Sen İsrail, başka yerlerde kötülük ve göz yaşı varken, sen onlara hiç bir zaman benzemedin,  her kim ki sana eleştiri oklarını atar, seni kıskandığı için atar İsrail” şeklinde sözler dikkat çekiyor.

Haberi veren JTA yayın kuruluşu 17 Kasım’da çıkacak yeni albümdeki şarkıların güftelerinin tümünün  henüz açıklanmadığını belirtti.

Low in High School albümü Morrissey’in 11. solo albümü olacak. Şarkıcının bir evvelki albümünün adı  ‘Spent the Day in The Bed’ idi.

Morrissey’in İsrail’e sevgisi evvelden beri müzik dünyasında biliniyor. Tel Aviv’de birden fazla konser vermiş olan sanatçı, 2012’de şehrin altın anahtarı ile onurlandırılmış, konsere kendini İsrail bayrağına sarmış olarak çıkmıştı. Sanatçı konserden sonra yaptığı açıklamada, doğduğu şehir Manchester dahil hiçbir şehrin kendisini böyle onurlandırmadığını belirtti.

İLGİLİ HABERLER

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın