Henüz elimizdekini tüketmeden ne istiyoruz?

Nasıl bir şeydir insanın doğası, her gün biraz daha ilginç geliyor bana kendimde fark ettiklerim. Kış oluyor, kıştan sıkılıyoruz. Yaz geliyor “Ay çok uzadı, çok sıcak biraz serinlese diyoruz” yağmur yağıyor, içimiz kapanıyor, kuraklık oluyor yağmur duasına mı çıksak diyoruz....

Henüz elimizdekini tüketmeden ne istiyoruz?

İşte böyle bir garip istekler zinciri ile yaşıyoruz. Hep de elde olmayanı arzu ediyoruz. Olanın tadına varmak, olanı doyasıya yaşamak nerede kaldı? Sonra çocuklarımız aynı şeyi yapınca kızıyoruz? Eee peki başka ne yapsın yavrucak?

Sevgi ile kalın, sevgiyi paylaşın....

 

HAYDİ SİNEMAYA 

 

 FIRILDAK AİLESİ


 MOANA

 

TİYATROLAR

11 Şubat – 26 Mart arası devam edecek olan sayısız keyifli oyun seyretme fırsatı! Dekoru ve kostümleriyle rengârenk, müzikleri ve danslarıyla göz dolduran oyunlarını 30 yıldır seyircisiyle buluşturan Masal Gerçek Tiyatrosu; 2016-2017 sezonunda ‘Pollyanna’, ‘Çirkin Ördek Yavrusu’ ve ‘Neşeli Orman’ isimli oyunlarıyla tiyatro serüvenine devam ediyor.

LUNAPARK GEZEGENİ

 ZORLU’DA 18 -19 ŞUBAT’TA SAAT:12.00’DE.

Müzik, dans ve birçok sanatı bünyesinde barındıran oyunda rol alan profesyonel oyuncu ve dansçılar çocuklara sınırsız bir hayal dünyasının kapılarını açıyor.

4 yaş ve üzeri seyircisine Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi Drama Sahnesi’nde perdelerini açan oyun, çocuklara hayal kurmanın ne kadar da önemli olduğunu anlatıyor.

WEST SİDE STORY

ZORLU’DA 1-18 MART ARASI

Bir klasik olan, Batı yakası hikayesi tüm ailece seyredebileceğiniz hem eğlenceli hemde ilginç bir müzikal. Hemde bir KLASİK!

 

*************************

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın